19 Mayıs resmi tatil mi?

Son Güncelleme: 15 Mayıs 2018 - 12:07 0 Yorum Yazar:
Etiketler: ,,

2 Paylaşımlar

19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı Mayıs ayının üçüncü hafta sonunda çoşku ile kutlanmaktadır. 19 Mayıs’a kısa bir süre kala vatandaşlar 19 Mayıs resmi tatil mi sorusuna yanıt aramaya başladı. Binlerce öğrenci ise şimdiden 18 Mayıs Cuma günü okullar tatil edilir mi sorusuna yanıt aramaya başladı.

19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı her yıl olduğu gibi bu yılda çoşku ile kutlanacak. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere armağan ettiği 19 Mayıs’da spor salonları ve sokaklarda Bayram çoşkusu yaşanacak. Peki 19 Mayıs ve 18 Mayıs tarihleri resmi tatil ilan edilecek mi? İşte o soruların yanıtları…

19 MAYIS RESMİ TATİL Mİ? 18 MAYIS’DA OKULLAR TATİL EDİLECEK Mİ?

19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor Bayramı her yıl olduğu gibi bu yılda resmi tatil olarak kutlanacak. 19 Mayıs tarihi bu sene Cumartesi gününe denk gelmesi sebebiyle öğrenciler 18 Mayıs Cuma günü okullar tatil edilir mi sorusuna yanıt aramaya başladı. MEB tarafından konuya ilişkin henüz net bir açıklama yapılmazken geçtiğimiz yıllara bakıldığında 18 Mayıs tarihinde okulların tatil edilmesinin pek mümkün olmadığı gözüküyor.


19 Mayıs resmi tatil mi? ile Benzer Yazılar:

15 Mayıs 2018 Saat : 12:07

19 Mayıs resmi tatil mi? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir