28 Şubat Sergisi Başakşehir’de

Son Güncelleme: 4 Mart 2016 - 8:48 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi tarafından 28 Şubat panelinde fotoğraf sergisi açıldı.

28 Şubat Sergisi Başakşehir'de

Başakşehir Belediyesi tarafından 28 Şubat panelinde açılışı gerçekleştirilen sergiye ilçe okul öğrencileri yoğun ilgi gösteriyor. Başakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi fuaye alanında yer alan 28 Şubat sergisi dönemi fotoğraflarla yeniden gözler önüne seriyor. Gazete haberleri bölümünün de yer aldığı sergide 150 fotoğraf yer alıyor. Her gün ilçe sakinleri ve okul öğrencilerinin ziyaret ettiği sergi Nisan ayı başına kadar açık kalacak.

‘28 Şubat başörtülülere yapılan zulümdür’

28 Şubat sergisini gezen öğrenciler düşüncelerini şu sözlerle paylaştı.

Şevval Kurnaz: “7. Sınıftayım. Mehmet Emin Saraç İmam Hatip Lisesi’nde okuyorum. 28 Şubat süreci ablalarımızın özgürlüğüne yönelik bir saldırıydı. 28 Şubat sergisi yaşadıkları zulmü olduğu gibi anlatıyor.”

Şeyma Kar: “28 Şubat başörtülülere yapılan zulümdür ve ben çok üzülüyorum. O dönemde başörtülü kişiler okullara alınmıyordu, başörtülü öğretmenler derslere giremiyordu. Çok şükür biz başörtümüzle okuyabiliyoruz.”

Emirhan Karagöz: “28 Şubat başörtüsüne yapılan eziyetlerdir. Müslümanlığı ortadan kaldırmak için yapılmıştır. 28 Şubatların bir daha yaşanması için insanların inançlarına uygun giyinmelerine izin verilmelidir.”


28 Şubat Sergisi Başakşehir’de ile Benzer Yazılar:

4 Mart 2016 Saat : 8:48

28 Şubat Sergisi Başakşehir’de Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir