30 Ağustos Zafer Bayramı İlçemizde çoşkuyla kutlandı

Son Güncelleme: 30 Ağustos 2013 - 4:44 0 Yorum Yazar:
Etiketler:

  • Anasayfa
  • 30 Ağustos Zafer Bayramı İlçemizde çoşkuyla kutlandı
0 Paylaşımlar

Türk Milletinin silahlı kuvvetleriyle bütünleşerek 30 Ağustos’ta elde ettiği zaferin 91’inci yıl dönümü Başakşehir’de törenlerle kutlandı

30 Ağustos Zafer Bayramı İlçemizde çoşkuyla kutlandı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, 26 Ağustos’ta başlayan 1922’de essiz bir zaferle sonuçlanan 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları Bahçeşehir tören alanında gerçekleşti. Çelenk koyma törenine İlçe Kaymakamımız Sn Fatih KOCABAŞ, Belediye Başkanı Mevlüt UYSAL, Garnizon Komutanı Piyade Albay Erhan ÖRCÜN, Başakşehir İlçe Emniyet Müdürü Murat BAŞIBÜYÜK, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail BALTACI, Başakşehir Müftüsü Ahmet BİLGİ, Belediye Başkan Yardımcıları, mahalle muhtarları, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Şehitler Rahmetle ve Minnetle anıldı.

Türk milletinin bağımsızlık yolundaki azim ve kararlılığının tüm dünya uluslarına ilan edildiği bu anlamlı zaferin 91’inciyıldönümü kutlamaları çelenk koyma töreninin ardından İlçemiz Kaymakamı Sn Fatih Kocabaş ve Başkan Mevlüt Uysal Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir Hizmet binasında tebrikleri kabulü ile devam etti. Vatanı ve bayrağı uğruna canlarını feda eden şehitlerimiz rahmet, minnet ve şükranla anıldı.


30 Ağustos Zafer Bayramı İlçemizde çoşkuyla kutlandı ile Benzer Yazılar:

30 Ağustos 2013 Saat : 4:44

30 Ağustos Zafer Bayramı İlçemizde çoşkuyla kutlandı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir