Acıbadem Hastaneleri Yeni Şubesini Halkalı’ya Açacak

Son Güncelleme: 27 Temmuz 2013 - 9:22 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Acıbadem Hastaneleri Yeni Şubesini Halkalı’ya Açacak
0 Paylaşımlar

Geçtiğimiz hafta açılışı yapılan Başakşehir – Otogar metrosunun yanı sıra, uluslar arası ihalesi 18 Eylül’de gerçekleştirilecek olan “Mahmutbey – Mecidiyeköy Metrosu” ve Küçükçekmece Gölü’nden geçmesi planlanan “Kanal İstanbul Projesi” özellikle Halkalı ve Başakşehir bölgelerinin değerini artırmaya başladı.

Acıbadem Hastaneleri Yeni Şubesini Halkalı'ya Açacak

Özellikle son 5 yılda gelişen ve düzenli bir yerleşime sahip olan Halkalı ve Başakşehir bölgesine yapılan ulaşım yatırımları bu bölgelerin değerini şimdiden yüzde 20 ila 30 artırmış durumda.

Marmaray’ın ilk istasyonun Halkalı olmasının yanı sıra 3.Havalimanına, yine Halkalı metro istasyonundan bağlantı yapılacağının açıklanması ve Avrupa’nın en büyük eğlence merkezi, otel ve konut projesi olan “Tema Park”ın Halkalı’ya yapılmakta olması bölgenin değerini artırdı.

ACIBADEM DE HALKALI’DA
Mehmet Ali Aydınlar’ın sahibi olduğu Acıbadem Hastaneleri, Avrupa Konutları ile ortaklaşa olarak Halkalı Atakent bölgesine 2013 yılı sonunda yeni bir hastane açacaklarını açıkladı. Atatürk Havalimanı’na 8 km mesafede olan bölgeye kamu tarafından dev bir sağlık kompleksinin de inşa edileceği belirtiliyor.
Söz konusu ulaşım yatırımlarının tamamlanmasıyla, Marmaray – Kanal İstanbul, 3.Havalimanı ve Mecidiyeköy – Mahmutbey İkitelli Metrosu’nun kesişme noktası Halkalı olacak. MYNET


Acıbadem Hastaneleri Yeni Şubesini Halkalı’ya Açacak ile Benzer Yazılar:

27 Temmuz 2013 Saat : 9:22

Acıbadem Hastaneleri Yeni Şubesini Halkalı’ya Açacak Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir