Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı Düğün Detayları

Son Güncelleme: 9 Ağustos 2017 - 8:01 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı Düğün Detayları

Eylül ayında Fransa’da evlenmeye hazırlanan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın düğün davetiyesi ortaya çıktı. İşte sadeliğiyle dikkat çeken o davetiye ve düğünlü ilgili belli olan detaylar…Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın düğünüyle ilgili ise her geçen gün yeni bir detay daha belli oluyor.

Acun Ilıcalı sevgilisi Şeyma Subaşı ile Fransa’nın dünyaca ünlü sahil kasabası Saint Tropez’de 18-19 Eylül’de evlenecek. Düğün 19 Eylül gecesi ünlü bir beach’te yapılacak. 300 kişi davetli. Otel dahil misafirleri Acun Ilıcalı ağırlayacak.
Düğün için özel bir davetiye dizayn edildi. Şeyma Subaşı’nın seçtiği davetiyenin en büyük özelliği sade olması. Davetiye dikkat çeken başka bir detay ise katılımın 9 Ağustos çarşamba gününe kadar bildirilmesi gerektiği
Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı Düğün DetaylarıEylül ayında Fransa’da yapılacağı açıklanan ve davetliler geldikten bir gün sonra gerçekleşecek düğün sonrası, parti yapılacağı ortaya çıktı.Ilıcalı, düğün sonrasi gerçekleşecek parti için dünyaca ünlü Byblos Hotel’in diskosunu kapattı. 
Buna göre; Bettina Machler’in organizasyonuyla 15 Eylül Cuma başlayacak düğün, cumartesi gecesi düğün yemeği ve after party ile devam edecek. 
Hatta organizasyon pazar günü gerçekleşecek brunch’la sona erecek.Ancak Ilıcalı düğünün 3 gün 3 gece süreceği iddialarının gerçeği yansıtmadığını belirtmişti. İşte Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın daha önce düğünle ilgili paylaştığı bilgiler… Daha önce ünlü çiftin eylül ayında Fransa’da evleneceği, iddia edilmiş hatta 3 gün 3 gece sürecek düğün için Ilıcalı’nın Türkiye’den katılacak yakın dostlarına ise özel uçağını tahsis edeceği öne sürülmüştü.Ilıcalı düğünün yurt dışında olacağını doğruladı ancak 3 gün 3 gece sürecek detaylarının gerçeği yansıtmadını açıkladı. 

Düğünde siyah bir smokin giyecek olan Acun Ilıcalı damatlık provası yaptı. Ilıcalı’nın bu anlarda çekilen bir fotoğrafı sosyal medyada yayınlandı.
Subaşı sosyal medyadan paylaştığı ve çok konuşulan bekarlığa veda partisi için “20 kız arkadaşım katıldı. Herkesin çok eğlendiği bir parti yaptık” demişti.
Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri Şeyma Subaşı. Eylül ayında Acun Ilıcalı ile dünyaevine girecek olan Şeyma Subaşı düğün hazırlıklarına devam ediyor.
Geçtiğimiz akşam müstakbel eşi Acun Ilıcalı ile mekan çıkışı görüntülenen Şeyma Subaşı’nın keyfine diyecek yok. Acun Ilıcalı ise ilk kez evlilik hakkında konuştu.
Kameralara ilk kez birlikte röportaj veren Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı, düğün hakkında merak edilenleri anlattı.

Muhabirlerin düğünü hatırlatması üzerine Acun Ilıcalı’nın ‘Kısmet’ demesi Şeyma’yı kahkahalara boğdu. 
Düğünün tarihi hakkında bilgi vermeyen Acun Ilıcalı ‘Düğün yurt dışında olacak 3 gün 3 gece olacağı yönünde çıkan haberler doğru değil’ dedi. 
Şeyma Subaşı ise Mikonos’ta günlerce yaptığı bekarlığa veda partisi için ’20 kız arkadaşımla bir araya geldik çok eğlendiğimiz bir parti oldu.’’ dedi. 
Şeyma Subaşı ise Mikonos’ta günlerce yaptığı bekarlığa veda partisi için ’20 kız arkadaşımla bir araya geldik çok eğlendiğimiz bir parti oldu.’’ dedi. 
Eylül ayında Acun Ilıcalı ile evleneceği konuşulan Şeyma Subaşı düğün hazırlıklarına başladı. Gelinlik bakmak için New York’a giden Subaşı, ünlü bir mağazada ki gelinlikleri denemek için bin dolar ödemişti.  

Acun Ilıcalı ile 4 yaşında bir kızları bulunan Şeyma Subaşı evlenme kararı aldıklarını takipçilerine geçen ay sosyal medya üzerinden duyurmuştu.
Düğün telaşı başlayan Şeyma Subaşı’nın tercihini nasıl bir gelinlikten yana kullanacağı herkes tarafından merak ediliyor.

“Deneme 123456789” notuyla arkadaşlarının içinde Burcu Esmersoy’un da bulunduğu bu fotoğrafı sosyal medya hesabından geçtiğimiz günlerde takipçileriyle paylaşmıştı.
Subaşı, New York’ta gittiği dünyanın en ünlü gelinliklerinin sergilendiği bir mağazada gelinlikleri denemek için bin dolar ödedi.

Uzun süredir Acun Ilıcalı’yla aşk yaşayan ve bu ilişkiden 4 yaşında Melisa adında bir kızı bulunan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz aylar Instagram hesabında evlenme kararı aldıklarını duyurmuştu.

Geride bıraktığımız günlerde düğünü için davetli listesi hazırlarken bıraktığımız Şeyma Subaşı, gelinlik denemelerine başladı.
Eylül ayında Fransa’da evlenecekleri öğrenilen çift düğün hazırlıklarına başladı. Daha önce davetli listesini hazırlarken bir fotoğraf paylaşan Subaşı şimdi de gelinlik modelleri seçmeye başladı.

Bir süredir Miami’de tatilde olan Subaşı, yakın arkadaşlarıyla birlikte New York’a giderek buradaki gelinlik modellerini inceledi.
Şeyma Subaşı aralarında Burcu Esmersoy’unda bulunduğu bu fotoğrafı paylaşıp ‘ Deneme 123456789′ yazdı.
Subaşı ve Ilıcalı, eylül ayında Fransa’da evlenecek. Ilıcalı, düğüne Türkiye’den katılacak konuklara özel uçağını tahsis edecek.

İlginizi Çekebilecek Diğer Linkler:

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı Düğün Detayları ile Benzer Yazılar:

9 Ağustos 2017 Saat : 8:01

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı Düğün Detayları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-

ANKET

Toki’den Konut Talep Ediyorum

Toki'den İstanbul'da Konut İstiyorum

  • Evet --> 733
  • Hayır --> 12
Gönder
Sonuçlar