Adım İstanbul projesi görücüye çıktı

Son Güncelleme: 13 Kasım 2015 - 11:42 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstanbul’un cazip uydu kentlerinden biri olan Başakşehir’de hayata geçirilen Adım İstanbul projesinde resmi satışlar başladı.

Adım İstanbul projesi görücüye çıktı

Yeni İstanbul’un merkezi Başakşehir’de yükselecek olan Adım İstanbul projesinde satışlar başladı. Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Emlak Konut güvencesiyle İntaya, EYG ve İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile Başakşehir’de hayata geçen Adım İstanbul projesinin lansmanında konuştu. Konut sektöründeki talebin hala arzın üzerinde olduğunun altını çizen Kurum, Başakşehir bölgesinde oranın çok daha yüksek olduğunu bildirdi.

YÜZDE 20’Sİ YABANCIYA SATILDI
5.7 milyar TL cironun yüzde 20’sini yabancıların oluşturduğunu söyleyen Kurum, “Toplam satışımızın yüzde 20’sini yabancıya yaptık. Bu 1 milyar TL ihracat demek. Türkiye’de bu yıl yabancıya 15 bin bağımsız bölüm satıldı. Bunun yüzde 10’unu biz sattık” dedi.

İSTANBUL’DA 5 MİLYON METREKARE ARSA STOĞU
Her gruba hitap eden projeler geliştirdiklerine dikkat çeken Kurum, “Gelirimizin yüzde 90’ını yeni arsa ve projelere yatırıyoruz. İstanbul’da da Üsküdar, Kağıthane, Zeytinburnu ve Başakşehir’in de içinde bulunduğu toplam 5 milyon metrekare arsa stoğumuz var” dedi.

PİYASADA HAREKETLİLİK BAŞLADI
EYG Grup İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, 1 Kasım seçimleriyle tüm belirsizliklerin bittiğini belirterek, “Artık kafa karışıklığı bitti. İnsanlar gelecek yatırımlarına başladı. Piyasada hareketlilik ve canlılık arttı. Bunu seçim ofislerinde görüyoruz. Bundan sonra yabancı yatırımcılar da daha iştahlı. 2016’da yabancılar daha çok pozisyon alacak” dedi.

MERKEZİ LOKASYONDA
Sağlam zemin kuşağında büyüyen Başakşehir’de, 3. Köprü’den 3. Havalimanı’na, Kanal İstanbul’dan Kuzey Marmara Otoyol Projesi’ne kadar, devasa projelere ev sahipliği yapıyor. Adım İstanbul, yakın çevredeki geniş ulaşım seçenekleri, eğitim, sağlık ve sosyal olanaklarıyla yaşam kalitesini birkaç adım ileriye taşıyor.

İSTANBUL’UN KALBİNDE BİR YAŞAM
615 daire ve 120 ticari üniteden oluşan Adım İstanbul’da 2+1’den 5+1’e kadar 6 farklı daire ve 22 farklı m2 seçeneği bulunuyor. Başakşehir’de kurulacak olan yeni kent meydanıyla komşu konumda bulunan Adım İstanbul, yaşamın tam kalbindeki yerini alıyor. Evlerinin altında yer alan cadde mağazalarında alışveriş seçenekleri konut sakinlerini bekliyor. Yeni İstanbul’un enerjisini kesintisiz olarak yaşayacağınız projede sosyal hayatın tam merkezinde yer alacaksınız.


Adım İstanbul projesi görücüye çıktı ile Benzer Yazılar:

13 Kasım 2015 Saat : 11:42

Adım İstanbul projesi görücüye çıktı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir