Ajda Pekkan, İngiliz basınında

Son Güncelleme: 18 Kasım 2017 - 10:21 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İngiliz Daily Mail gazetesi, usta sanatçı Ajda Pekkan’ın genç görünümü överken, “Kaç yaşında?” başlığını kullandı. Süperstar Ajda Pekkan, İngiliz basınında yer aldı. Daily Mail haberinde, Pekkan’ın 71 yaşında olmasına rağmen çok daha genç göründüğüne ve çocuk istediğine yer verildi.

Ajda Pekkan, İngiliz basınında

“Ne yediğime her zaman dikkat ederim. Yemek şeçimi yapmıyorum. Kebap ve balık yemeyi çok seviyorum” diyen Pekkan, sağlıklı beslenmenin görünümündeki etkisine dikkati çekti.

İsviçre’deki yaşlanma karşıtı spa’ları düzenli olarak ziyaret ettiğini belirten usta sanatçı, sözlerini şöyle sürdürdü:“Yürüyüş yapıyorum ve bol su içiyorum. Susuz bir yaşam düşünemiyorum. Güne, tarçın-limon-bal karışımı eklenmiş bir bardak su içerek başlıyorum. Hiçbir zaman güzel bir kadın figürü olmak istemedim, fakat vücumu korumaya hep önem verdim. Genlerin ve düzenli spor yapmanın formda kalmak için çok önemli olduğunu düşünüyorum.”

Gazetede ayrıca Süperstar’ın çocuk sahibi olmak istediği belirtildi. Ajda Pekkan’ın, suni döllenme hakkında ABD’li ve Hintli doktorlara danıştığına değinildi.

Pekkan, geçtiğimiz sene The Hollywood Reporter tarafından Susan Sarandon, Emma Stone ve Jessica Lange gibi yıldızlarla birlikte gösteri dünyasının en güçlü 100 kadını arasında gösterilmiş ve ABD’ye davet edilmişti.


Ajda Pekkan, İngiliz basınında ile Benzer Yazılar:

18 Kasım 2017 Saat : 10:21

Ajda Pekkan, İngiliz basınında Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir