AKP Başakşehir’de oy için çarşafa dolandı

Son Güncelleme: 15 Mart 2014 - 3:42 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Saadet Partisi Başakşehir teşkilatı, kendi partilerinin rozetini takan ve çarşaf giyen kimliği belirsiz kişilerin ellerindeki AKP broşürleri ile “Biz de Saadet Partiliyiz. Bu seçimde CHP’ye karşı birleşelim” propagandası yaptığını açıkladı.

AKP Başakşehir'de oy için çarşafa dolandı

Saadet Partisi Başakşehir teşkilatı, kendi partilerinin rozetini takan ve çarşaf giyen kimliği belirsiz kişilerin ellerindeki AKP broşürleri ile “Biz de Saadet Partiliyiz. Bu seçimde CHP’ye karşı birleşelim” propagandası yaptığını açıkladı.

Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanlığı, oy potansiyellerinin yüksek olduğu Kayabaşı Mahallesi’nde ahlaksız seçim çalışması yapıldığını açıkladı.

Açıklamada;

Kayaşehir 3. Bölge’de Saadet Partisi rozeti takan ve çarşaf giymiş kimliği belirsiz kişiler ellerinde AKP broşürleri ile “Biz de Saadet Partiliyiz. Bu seçimde CHP’ye karşı birleşelim” propagandası yaptığı bilgisine ulaştık.

Bir başka olayda yine AKP’li kimliği tespit edilemeyen kişiler, Başakşehir’in farklı bölgelerinde evlere giderek ve marketlerin servis arabalarına binerek “Bizler de Saadetliyiz. Ama bu seçimlerde oyumuzu AKP adayı Mevlüt Uysal’a vereceğiz. Sakın burayı CHP’ye kaptırmayalım.” şeklinde CHP ile korkutarak seçim çalışması yaptılar.

10 Mart 2013 Salı akşamı değişik numaralardan “Tayyip kardeşimize yardım edelim, çalışalım, destek verelim. Efendi Hazretleri” metnini bazı Saadet Partililere de SMS olarak gönderildi.

Anketlerde yükselişte olan tecrübeli Başkan adayımız Neşet Çevik’in, rakiplerinden açık ara önde olmasını ve toplumun sevgisini kazanmasının kara propagandalarla engellenemeyeceğine dair daha önce de açıklama yapmıştık.” ifadelerine yer veriliyor.

Saadet Partisinin güçlü olduğu yerlerde AKP lehine yapılan etik dışı propagandalar hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını ifade eden Saadet Partisi Başakşehir Belediye Başkan Adayı Neşet Çevik ise, “Başakşehir’de yüzde 60’ın üzerinde bir oy bekliyoruz. Saadet Partisi’nin Başakşehir’deki yükselişi 30 Mart’ta zafer ile taçlandırılacaktır.” dedi. tv5haber.com


AKP Başakşehir’de oy için çarşafa dolandı ile Benzer Yazılar:

15 Mart 2014 Saat : 3:42

AKP Başakşehir’de oy için çarşafa dolandı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir