Aleyna Tilki’nin Son şımarıklığı pes dedirtti

Son Güncelleme: 27 Eylül 2017 - 4:36 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Aleyna Tilki’nin Son şımarıklığı pes dedirtti
0 Paylaşımlar

Şarkıcı Aleyna Tilki Adana dönüşü uçaktaki herkesin can güvenliğini tehlikeye attı. Bu kadarı da pes dedirten şımarıklıkları büyük tepki çekti…

Aleyna Tilki'nin Son şımarıklığı pes dedirtti

Yeni şarkısı ‘O Sen Olsan Bari’ ile konserden konsere koşturan 17 yaşındaki Aleyna Tilki, neredeyse her gün gazetelere, televizyonlara haber oluyor. Yalnız bu haberlerin birinin bile Aleyna’nın başarısı ile alakalı olmaması ne kadar da acı. Ya bir kafede nargile içerken görüntülenip haber oluyor, ya da beğenmediği dondurmayı sokağa attığı için.

Aleyna ile aynı uçakta seyahat eden bir arkadaşımın anlattığı olay da, Aleyna’nın şımarıklığının geldiği son noktayı gösteriyor! En son Adana Film Festivali’nde güvenliği nedeniyle sahneden inen Aleyna Tilki, Adana dönüşü uçaktaki herkesin can güvenliğini tehlikeye atmış.

Business’te uçan Aleyna, uçak inişe geçtiği anda telefonunu açıp konuşmaya başlamış. Kabin görevlilerinin ve yolcuların tüm uyarısına rağmen “Ne olacak?” deyip konuşmasına devam etmiş. En sonunda yardımcı pilot kokpitten çıkıp gelmiş ve onun uyarısıyla kapatmış.

Evet; Aleyna çok genç olduğu için bu yaşta gelen şöhreti kaldıramayıp çok şımarmış olabilir ama başkalarının hayatını tehlikeye atacak kadar değil! Bence artık birileri Aleyna Tilki’ye ‘dur’ demeli. Böyle giderse dünya çapındaki bu güzel ses, zayi olup gidecek…


Aleyna Tilki’nin Son şımarıklığı pes dedirtti ile Benzer Yazılar:

27 Eylül 2017 Saat : 4:36

Aleyna Tilki’nin Son şımarıklığı pes dedirtti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir