Amatör Spor Haftası Etkinliği

Son Güncelleme: 9 Ekim 2017 - 12:30 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Bisiklet tutkunları Amatör Spor Haftası’nda pedal çevirdi. Yağışlı hava bisiklet tutkunlarına engel olamadı. Bisiklet sevdalıları Amatör Spor Haftası’nın başlaması nedeniyle Başakşehir Şamlar Tabiat Parkı’nda yağmura rağmen pedal çevirdi.

Amatör Spor Haftası Etkinliği

09-15 Ekim tarihleri arasında kutlanan Spor Haftası nedeniyle Başakşehir Belediyesi Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğü tarafından bisiklet sürüş etkinliği düzenlendi. ‘Tekerlek hepsinde var, özgürlük sadece onda’ sloganıyla gerçekleştirilen bisiklet turu 3,5 km’lik alanda gerçekleştirildi. Yağışa rağmen çok sayıda bisikletçinin katılım gösterdiği organizasyonda Başakşehir Belediyesi Gençlik ve Spor İşleri Müdürü Selim Çelebi, Başakşehir İlçe Gençlik ve Spor İşleri Müdürü Koray Emre Kara, Başakşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürü Serkan Çelik de bisiklet sürdü.

Gençlik ve Spor İşleri Müdürü Selim Çelebi, havanın yağışlı olması nedeniyle bisikletçileri sürüş sırasında dikkatli olmaları konusunda uyararak “Başakşehir Belediyesi olarak yıl içerisinde bisiklet sürüşleri gerçekleştiriyoruz. Bugünkü etkinliğimizde ‘Amatör Spor Haftası’nın başlaması nedeniyle birlikte pedal çevirelim istedik. Hava yağışlı bu nedenle sürüş sırasında dikkatli olmamız gerekiyor. Biz, sporcuyuz kar yağsa da bisiklet sürmeye devam ederiz. Hep beraber keyifli bir gün geçirelim” dedi.
Yaş sınırının olmadığı organizasyonda bisikletçiler start alanında hep birlikte çıkarak 3,5 kilometrelik parkurda keyifli bir sürüş gerçekleştirdi

Mahmut Şahin: “51 yaşındayım. İlk defa böyle bir organizasyona katılıyorum. Temiz orman havasında oğlumla birlikte bisiklet sürmek için geldik.”

Yavuz Devir: “Şamlar Tabiat Parkı’na daha önce gelmiştim ama ilk defa bisiklet sürüşüne katılıyorum. Hava yağışlı olmasına rağmen ortam çok güzel. Temiz havada bisiklet süreceğiz. Bisikletlerimizi ve ekipmanlarımızı belediye veriyor. Teşekkür ediyorum.”

İbrahim Şahin: “17 yaşındayım. Arkadaşımla birlikte geldik. Bisiklet sürmeyi seviyorum. Organizasyonu düzenleyenlere teşekkür ediyorum.”


Amatör Spor Haftası Etkinliği ile Benzer Yazılar:

9 Ekim 2017 Saat : 12:30
  SPOR

Amatör Spor Haftası Etkinliği Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir