Angelina Jolie Günden Güne Eriyor

Son Güncelleme: 28 Nisan 2016 - 8:02 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Kansere yakalandığı öne sürülen ve günden güne kilo kaybeden dünyaca ünlü yıldız Angelina Jolie, tanınmayacak hale geldi.

Kısa bir süre önce aşırı zayıflığı yüzünden sağlığı ile ilgili çeşitli söylentiler ortaya atılan Angelina Jolie bir kez daha gündeme geldi.

YÜZÜ BEMBEYAZDI

40 yaşındaki Jolie, eşi Brad Pitt’in film çekimi için bulunduğu Londra’da onu yalnız bırakmadı. Güzel oyuncu dün gece de muhafazakar politikacı William Hague ile birlikte yemek yedi. Restorandan çıkarken görüntülenen Jolie’nin kırılganlığı ve yüzünün bembeyaz rengi de dikkatlerden kaçmadı. Tepeden tırnağa grilere bürünen Jolie, kıyafetini siyah bir el çantasıyla tamamladı.

Angelina Jolie Günden Güne Eriyor

KANSERE YAKALANDI

Son bir aydır Jolie’nin aşırı zayıflığı ünlü oyuncunun sağlık sorunlarıyla ilgili söylentilerin ortaya atılmasına neden oluyor. Başta National Enquirer olmak üzere birçok dergi güzel yıldızın ameliyat geçirmesine rağmen çok korktuğu kanser hastalığına yakalandığını ve bu yüzden aşırı kilo verdiğini ileri sürdü. 1. 75 cm boyunda olan Jolie’nin 49 kiloya kadar düştüğü de konuşuluyor.

YEMEK YİYEMEYECEK HALE GELDİ

Öte yandan Jolie’nin bu görüntüsünü yeme bozukluğuna bağlayanlar da var. Bu iddialara göre Jolie artık yemek yiyemeyecek hale geldi. Hatta kocası Brad Pitt de bu sorununa çözüm bulmazsa kendisinden boşanmakla tehdit ediyor. Angelina Jolie ise bu söylentilerle ilgili hiçbir açıklama yapmıyor.


Angelina Jolie Günden Güne Eriyor ile Benzer Yazılar:

28 Nisan 2016 Saat : 8:02

Angelina Jolie Günden Güne Eriyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir