Antalya İmam Hatip Müdürleri Emin Saraç İ.H.L.’de

Son Güncelleme: 24 Kasım 2013 - 3:37 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Antalya’da eğitim veren 42 İmam Hatip Lise ve Ortaokul Müdürü Başakşehir M.Emin Saraç İmam Hatip Kompleksini ziyaret etti.

Antalya İmam Hatip Müdürleri Emin Saraç İ.H.L.'de Antalya İmam Hatip Müdürleri Emin Saraç İ.H.L.'deAntalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kepez Belediyesi ve ÖNDER (İmam Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği)’in yapmış olduğu bir organizasyon ile Başakşehir’e gelen Antalyalı İmam Hatip Lise ve Ortaokulu Müdürleri M. Emin Saraç İmam Hatip Lisesi’ni gezdi, İmam Hatip Lisesi Müdür Vekili Ertan Demirtaş’tan okul ile ilgili bilgiler aldı.

Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü, Eğitim Öğretimden Sorumlu Şube Müdürü Hasan Tevke, Başakşehir M. Emin Saraç İmam Hatip Lisesi’ni çok beğendiğini belirterek, “Başakşehir İmam Hatip Okulu’nu çok büyük ve çok güzel bulduk. Her yerini dolaşmaya vakit yetmez. Çok güzel yapılmış. Samaniye Medresesi, Fetih Yurdu gibi eski eserler vardır, İnşallah burası da kalıcı bir eser olacak. Gelen arkadaşlarımız hepsi İmam Hatip Lise ve Ortaokul müdürleri. İstanbul’daki okulları inceliyoruz bakıyoruz. Başakşehir Belediyesini ve Başkanı Hemşerimiz Mevlüt Uysal’ı bu büyük eser için tebrik ediyoruz. ” dedi.

Okulun sınıflarını, konferans salonlarını, spor salonlarını, cep sinema salonlarını, yemekhane ve öğrenci yurdunu gezen müdürler okulu çok beğendiklerini ifade etti.


Antalya İmam Hatip Müdürleri Emin Saraç İ.H.L.’de ile Benzer Yazılar:

24 Kasım 2013 Saat : 3:37

Antalya İmam Hatip Müdürleri Emin Saraç İ.H.L.’de Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir