AÖF kayıt yenileme işlemleri ne zaman başlayacak?

Son Güncelleme: 25 Eylül 2017 - 4:44 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

AÖF kayıt yenileme işlemleri 26 Eylül tarihinde başlıyor. İkinci Üniversite’yi okuyan AÖF öğrencileri kayıt yenileme işlemlerini 6 Ekim’e kadar gerçekleştirebilecek. Öte yandan AÖF ikinci üniversite kayıt tarihleri ise 6 Ekim tarihine kadar uzatıldı.

AÖF kayıt yenileme işlemleri ne zaman başlayacak?

AÖF kayıt yenileme işlemleri için geri sayım başladı. Binlerce aday AÖF kayıt yenileme tarihlerini merak ediyor. 26 Eylül (yarın) başlayacak olan AÖF kayıt yenileme işlemleri 6 Ekim’de sona erecek. Öte yandan AÖF ikinci üniversiteye kayıt için Anadolu Üniversitesi resmi sayfası üzerinden yapılan başvurular ise 6 Ekim’e kadar uzatıldı.

AÖF KAYIT YENİLEME NE ZAMAN?

AÖF kayıt yenileme işlemleri için geri sayım sürüyor. Yüz binlerce aday kayıt yenileme tarihlerini merak ediyordu. Anadolu Üniversitesi akademik takvimine göre AÖF kayıt yenileme işlemleri bu sene 26 Eylül 6 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

AÖF KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR?

AÖF kayıt yenileme işlemleri Anadolu Üniversitesi tarafından 26 Eylül 6 Ekim tarihlerinde alınacak. AÖF kayıt yenileme işlemleri Anadolu Üniversitesi resmi sayfası üzerinden yapılabilecek. Adaylar TC kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra açılan link üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilecek.

AÖF ikinci üniversite başvurusunda kimler bulunabilir?

Bir yükseköğrenim programından mezun olan adaylar ve Merkezi Açık Öğretim ve Uzaktan eğitim sistemine kayıtlı olanlar harici yükseköğrenim programlarından birine kayıtlı olan öğrenciler, AÖF ikinci üniversite başvursunda bulunabilecek.

AÖF ikinci üniversite başvuru ve kayıt nasıl yapılır?

Aday öğrencilerin Anadolu Üniversitesi internet sitesi üzerinden ön kayıt yaptırdıktan sonra, AÖF harç ücretlerini açık öğretim bürolarına gitmelerine gerek olmadan, internet üzerinden veya anlaşmalı olan bankaların bankamatiklerine yatırmaları gerekiyor.

AÖF ikinci üniversite kesin kayıt için gerekli belgeler

– İntenet başvuru belgesi (İnternet başvurusu yaptıktan sonra çıktı almak gerekiyor)- Öğrenci bilgi formu (İnternet başvurusu yaptıktan sonra çıktı almak gerekiyor)- Kayıt bilgileri sorgulama sonuçları (İnternet başvurusu yaptıktan sonra çıktı almak gerekiyor)


AÖF kayıt yenileme işlemleri ne zaman başlayacak? ile Benzer Yazılar:

25 Eylül 2017 Saat : 4:44

AÖF kayıt yenileme işlemleri ne zaman başlayacak? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir