Aras Bulut İynemli Paris Dönüşü

Son Güncelleme: 5 Ekim 2017 - 3:39 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Dilan Çiçek Deniz’le başrolü paylaştığı ‘Çukur’ dizisinin çekimleri Paris’te devam eden Aras Bulut İynemli, İstanbul’a dönüş uçağındaki görüntüsüyle gündeme geldi.

Aras Bulut İynemli Paris Dönüşü

Pelin Kaya, instagram’ın hikaye bölümünden yayınladığı kareye, “Pazartesi sabahı Paris-İstanbul business class mevkinde nalları dikmiş bir Aras Bulut İynemli” notunu yazdı. Söz konusu fotoğrafta; bir hayli yorgun olduğu anlaşılan 27 yaşındaki oyuncunun, koltuğunu arkaya yatırdığı ve ayaklarını uzattığı görülüyor.

Çekimlere geçtiğimiz hafta İstanbul’da başlayan dizi ekibi, hafta başında Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’in sahneleri için Paris’e gitmişti. Paris’te Eyfel Kulesi’nin etrafında çekim yapan ikili, orada yaşayan Türklerin de ilgi odağı olmuştu.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği, Ay Yapım imzalı ‘Çukur’un oyuncu kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta sanatçılar Ercan Kesal ve Perihan Savaş buluşuyor.


Aras Bulut İynemli Paris Dönüşü ile Benzer Yazılar:

5 Ekim 2017 Saat : 3:39

Aras Bulut İynemli Paris Dönüşü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir