Arnavutköy’de korkutan yangın

Son Güncelleme: 29 Temmuz 2013 - 9:04 0 Yorum Yazar:
Etiketler: ,

0 Paylaşımlar

Arnavutköy’de iki katlı bir ayakkabı fabrikası’nda saat 23.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı.

Arnavutköy'de korkutan yangın

Yangın Arnavutköy Bolluca Mavi Göl Mahallesi’nde bulunan 2 katlı ayakkabı fabrikasında saat 23.00 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı çıktı. Alevler kısa sürede fabrikanın tamamını sardı. Arnavutköy, Başakşehir, Şişli, Fatih, Seyrantpe, Çatalca, İstinye ve Sultangazi ilçelerinden çok sayıda itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. Yangın itfaiye ekiplerinin yaklaşık 1 saat süren çalışmanın ardından kontrol altına alıp söndürdü.

Yangını gören vatandaşlar; ‘ Biz balkonda oturuyorduk. Birden patlama duyduk. Sonrasında yavaş yavaş yanmaya başladı. Aralıklı aralıklı alevler büyüdü. Muhtemelen içeride yanıcı maddeler vardı alevler birden büyümeye başladı’ dedi.

Alevler kısa sürede fabrikayı sararken itfaiye ekipleri yaklaşık bir saat süren çalışmanın ardından alevleri kontrol altına alıp söndürdü. Öte yandan alevlerin başladığı sırada fabrikada kimsenin olmadığı öğrenildi. İtfaiye ekiplerinin fabrikada soğutma çalışmaları sürüyor. Yangının çıkış nedenini belirlemek için soruşturma başlatıldı.


Arnavutköy’de korkutan yangın ile Benzer Yazılar:

29 Temmuz 2013 Saat : 9:04

Arnavutköy’de korkutan yangın Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir