Arnavutköy Osmanlı Tulumbacısı Açıldı

Son Güncelleme: 22 Eylül 2017 - 5:08 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

2007 Yılında Kurulmuş olup sektöründe kendisini ispatlamış olan Osmanlı Tulumbacısı Arnavutköy bayisini açtı. Toki Kayaşehir Konutlarına Fenertepe istikametinden girmeden Arnavutköy’e doğru gittiğinizde önünüze çıkan Shell istasyonu içerisinde yer alan tatlıcı nezih bir ortamda hizmet vermektedir.

Osmanlı Tulumbacısı Ostu Gıda A.Ş. 2007 yılında Merkezi Kocaeli ilinde üretim ve satış mağazası ile faaliyetlerine başlamıştır. Kurumsal yapısını tamamlayan şirketimiz 2010 Yılında franchise mağaza taleplerini değerlendirerek yılsonunda mağazaların açılması kararını almıştır.

Arnavutköy Osmanlı Tulumbacısı Açıldı

10 yıl içerisinde Türkiye genelinde 18 ilde 50 Mağaza, Yurtdışında 4 Mağaza ile 200 kişiye istihdam Sağlayan bir zinciri haline gelmiştir. Bu hızlı büyümenin arkasında kurumsal yapıya sahip bir kuruluş, sürecin tümüne müdahale edebilen bir ekip çalışması ve sunduğu franchise sistemi ile Gastronomi branşından gelmeyenler için kolay yönetilebilir bir mağaza mantığı bulunmaktadır.

Ürün yelpazesini her geçen gün arttıran ve farklı damak tatlarını modern çağa uyarlayarak tüketicileri yeni lezzetler ile buluşturmaya devam etmektedir.

Kalite Politikamız

Tüm faaliyetlerimizde yasal ve düzenleyici otoritelerin koyduğu kuralları, (ISO 9001 -ISO 22000) standartları kurallarını uygulayarak kalite ve gıda güvenliğinin sürekliliğini sağlamak Tüm Mağazalarda hijyenik üretim gerçekleştirmek, çalışanların sürekli eğitimlerini sağlayarak, teknolojik gelişmeleri takip etmek. Müşterilerimize karşı özverili olmak suretiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve Osmanlı Tulumbacısı markasına duyulan güveni muhafaza etmektir.

Tatlı, Osmanlı geleneğinde sevinç ve hüzünler yanında her vesile ile sunulan;ikram kültürümüzün tercih edilen lezzetlerinden biri olmuştur.Balkan kültüründen Osmanlı saray mutfağına giren tulumba tatlısı, saray helvahanesinde yapılan 70 civarında tatlı çeşidi arasında önemli bir yere sahip olmuştur.Günümüz tulumba tatlıcısı olarak, Osmanlı sevgi ve kültüründen aldığımız ilham ile sarayın müstesna tatlısı tulumbayı uzun çalışmalar sonunda glikoz ve hiçbir katkı maddesi kullanmadan yeni, essiz ve şaşırtıcı keyif dolu lezzet lokmalarına dönüştürdük.

Adres: Arnavutköy Devlet Hastanesi Karşısı Shell Petrol İçi Arnavutköy / İSTANBUL
Telefon : 0212 597 77 87


Arnavutköy Osmanlı Tulumbacısı Açıldı ile Benzer Yazılar:

22 Eylül 2017 Saat : 5:08

Arnavutköy Osmanlı Tulumbacısı Açıldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir