Atletizmde Başakşehir zaferi

Son Güncelleme: 18 Mayıs 2018 - 12:49 0 Yorum Yazar:

3 Paylaşımlar

Puanlı Atletizmde Türkiye finallerine kalan İbrahim Koçarslan Ortaokulu sporcuları Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nu ziyaret etti.

 Atletizmde Başakşehir zaferi

Puanlı Atletizm de İstanbul ve Marmara şampiyonluklarını elde ederek Türkiye finallerine katılmaya hak kazanan Başakşehir İbrahim Koçarslan Ortaokulu sporcuları Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarette Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz, okul müdürü Reşat Bozkurt, beden eğitimi öğretmenleri Elif Duman ve Pınar Turan’da yer aldı. Sporcular küçük erkek, küçük kız, yıldız erkek ve yıldız kız olmak üzere dört ayrı kategoride dereceye girerek Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.

Türkiye finallerine adına yazdıran 32 minik ve yıldız sporcuyu makamında ağırlayan Yasin Kartoğlu, “ İlçemizde spor alanında minikler ve gençlerin kazandığı başarılar her zaman gururumuz oldu. Türkiye finallerinde derece kazanmaları için hepsine başarılar diliyorum” diyerek sporcuları tek tek tebrik etti.

Puanlı Atletizmde ödül alan sporcular 20-21 Mayıs’ta Sivas’ta gerçekleşecek “Küçük Puanlı Atletizim” ve 26-27 Mayıs’ta Denizli’de gerçekleşecek “Yıldızlar Türkiye” finalinde ülkemizi temsil edecek.


Atletizmde Başakşehir zaferi ile Benzer Yazılar:

18 Mayıs 2018 Saat : 12:49
  SPOR

Atletizmde Başakşehir zaferi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir