Avrupa Konutları Başakşehir 13 Ayda Bitecek

Son Güncelleme: 21 Nisan 2016 - 8:23 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Başakşehir projesini 13 ayda bitireceklerini açıkladı.

Avrupa Konutları Başakşehir 13 Ayda Bitecek

Başakşehir bölgesinde faaliyetlerin ilk olarak 2007’de TOKİ’nin konut hamleleri sonrası başladığını söyleyen Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; bölgeyi, yaşamında 2010’da başladığı yeni bir yerleşim merkezi olarak betimledi. Çetinsaya sözlerine şöyle devam etti; “Başakşehir çok yeni bir yerleşim merkezi, bizde Emlak Konut ile gelir paylaşımı yoluyla bölgeye iştirak ettik. Bu iştirakımızın en önemli sebeplerinden biri de 3. Havaalanının, 3. Boğaz köprüsünün bağlantı yollarının buraya çok yakın ve bölgede bir şehir hastanesinin bulunuyor olmasıdır. Bölgeye ilgi gittikçe artacaktır.”

Toplam inşaat alanı 245 bin metrekare ve 941 konut olan projede, bütün dairelerin aynı anda bitirilip teslim edileceğini söyleyen Çetinsaya sebep olarak ise “13 ay içerisinde projeyi bitirmeyi hedefliyoruz. Biz buradan konut alanı kiracı olarak gördüğümüz için bir an önce o kişiyi ev sahibi yapmak istiyoruz.” dedi.

Avrupa Konutları Başakşehir Fiyatları Önümüzdeki Seneden Sonra Artacak
Süleyman Çetinsala metrekare fiyatların 4 bin liradan başladığını ve ortalama fiyatın 4 bin 250 lira olduğunu söyledi. Önümüzkisene ise bu fiyatların 5 bin 500 – 6 bin civarlarına çıkacağını söyledi.

Avrupa Konutları Başakşehir’in Ayrıcalıkları
“Metro projesinin tüm detayları belli oluyor” diyen Çetinsaya sözlerini; “Buraya metro ulaşımı da olduktan sonra bölgenin hiçbir problemi kalmayacak. Projenin toplam alanı 70 bin metrekare ve yüzde 85-84’lük bir kısmı yeşil alan, yansıtma havuzları ve göletler. Kapalı yüzme havuzları da mevcut.” diyerek tamamladı.


Avrupa Konutları Başakşehir 13 Ayda Bitecek ile Benzer Yazılar:

21 Nisan 2016 Saat : 8:23

Avrupa Konutları Başakşehir 13 Ayda Bitecek Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir