Bahçeşehir Park projesi fiyatları Uçuyor

Son Güncelleme: 5 Kasım 2015 - 1:15 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Bahçeşehir park projesinde 1,7 milyon liraya ev ; Atmaca Grup ve sahibi olduğu MFA İnşaat, Bahçeşehir Park projesi ile Bahçeşehir’e ultra lüks bir konut projesi getiriyor. Projede konutların 1,7 milyon liradan satışa sunulması bekleniyor.

Bahçeşehir Park projesi fiyatları Uçuyor

Bahçeşehir Park Rezidans projesi Bahçeşehir Göleti büyüme alanında yükseliyor. Ultra lüks konseptte tasarlanan proje Atmaca Grup ve MFA İnşaat ortaklığı ile konumlandırılacak.

Bahçeşehir Park Rezidans projesinde en küçük konut tipi 4 oda 1 salon olarak planlanıyor.

Bahçeşehir Park Rezidans projesinde 130 adet daire ve 130 adet ticari birim yapılması planlanıyor.

99 bin 858 metrekare alan üzerinde yükselecek Bahçeşehir Park Projesi Atmaca Grup teslimlerinin 2017 yılının Eylül ayında yapılması planlanıyor. Projede konutlar 11 katlı 2 konut bloğunda yükselecek.

Bahçeşehir Park projesinde konutların 1,7 milyon liradan satışa sunulması bekleniyor. Ticari alanların ise metrekare fiyatının 30 bin lira civarında olması bekleniyor.

Gölet’i satmıyoruz, içiniz rahat olsun

İstanbul Bahçeşehir’deki gölet alanının ihalesini 103 milyon liralık teklifle Atmaca Grup kazanmıştı. Bölge halkının Bahçeşehir Göleti’nin satışını eleştirmesi üzerine Başakşehir Belediyesi gölet alanının projesinin belirlenmesi için açtığı www.goleticinfikrimvar.com internet sitesinde, “Gölet’i satmıyoruz, içiniz rahat olsun. Göletimiz yok olmayacak, aksine daha da büyüyecek. Bahçeşehir Göleti, 300 bin metrekarelik Bahçeşehir Park rekreasyon alanı içinde yer alıyor. İstanbul’un ilk ve en büyük suni göleti olan ve 26 bin metrekarelik bir alanı kaplayan Bahçeşehir Göleti, Boğazköy’le birleşecek. Yapılan çalışmalarla Gölet, 1.500 dönüme büyüyecek” açıklamaları yer alıyor.

Atmaca Grup Bahçeşehir Göleti’nin hemen yanında bulunan 229 bin 798 metrekarelik alanın ihalesini 103 milyon lira ile kazanmıştı.

Bahçeşehir Park projesinin tüm detayları 24 Ekim’de yapılacak basın toplantısıyla açıklanması bekleniyor.


Bahçeşehir Park projesi fiyatları Uçuyor ile Benzer Yazılar:

5 Kasım 2015 Saat : 1:15

Bahçeşehir Park projesi fiyatları Uçuyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir