Bahçetepe İstanbul 2. Etap Projesi Sonuçlandı

Son Güncelleme: 4 Şubat 2013 - 5:15 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir’de Bahçetepe İstanbul’u inşa Eden Makro İnşaat – Akyapı İnşaat ortaklığı, Emlak Konut GYO’nun İstanbul Başakşehir Ayazma 3. Etap ihalesine de ortak katılarak, en yüksek teklifi verdi. Bahçetepe İstanbul’un 2. etap projesinde beraber yapacaklar.

Bahçetepe İstanbul 2. Etap Projesi SonuçlandıEmlak Konut GYO tarafından ihaleye çıkarılan İstanbul Başakşehir Ayazma 3. etap arsa satışı karşılığı gelir paylaşım işinin ilk oturumunda Özkar İnşaat – Özülke İnşaat ortaklığı ile Makro İnşaat – Akyapı İnşaat ihaleye ortak teklif verdiler.

Makro İnşaat ve Akyapı İnşaat 300 milyon TL ortak teklif, Özkar İnşaat – Özülke İnşaat’ın 250 milyon TL’lik teklif verdiler.

Henüz resmi olarak sonucu açıklanmayan ihalede Makro İnşaat – Akyapı İnşaat yüksek teklifi ile Başakşehir’de Bahçetepe İstanbul projesinin devamı olacak yeni konut projesinin yeri belli oldu denebilir.

Emlak Konut Başakşehir Ayazma 3. etap arsa ihalesinin 2. oturumu 5 Şubat 2013’te saat 14.30’da yapılıyor. Dini tesis, ilköğretim tesisi ve konut alanının yer aldığı Başakşehir Ayazma 3. etapta arsa alanı 111.693,37 metrekare, inşaat alanı 227.528,50 metrekare olarak belirlendi.


Bahçetepe İstanbul 2. Etap Projesi Sonuçlandı ile Benzer Yazılar:

4 Şubat 2013 Saat : 5:15

Bahçetepe İstanbul 2. Etap Projesi Sonuçlandı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir