Bakmerli kadınların boğaz keyfi

Son Güncelleme: 18 Haziran 2015 - 11:49 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Kadın Aktivite Merkezi (BAKMER) ilçe hanımları için boğaz turu düzenledi.

Bakmerli kadınların boğaz keyfi

İstanbul Boğaz Turu

BAKMER’e üye 332 kadının çocukları ile birlikte katıldığı boğaz turu iki saat sürdü. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte, Bakmerli kadınlar İstanbul’un güzelliklerini denizden görme imkânı buldu.

Sabah, Bakmer’in Sular Vadisi’nde bulunan merkezinden dört otobüs ile Eminönü’ne hareket eden katılımcılar, buradan turun gerçekleşeceği tekneye geçti. Boğaz gezisinde profesyonel rehberler İstanbul Boğazı’nın Avrupa ve Anadolu yakasındaki tarihi ve turistlik mekânlarını Bakmerli kadınlara anlattı. Katılımcılar, Başakşehir Belediyesi’nin ikramı olan balık-ekmek ve içecekten oluşan öğle yemeklerini de İstanbul Boğazı’nın eşsiz güzelliklerine karşı yedi.

İki saat süren boğaz turunun sonunda katılımcılar otobüsler ile Başekşehir’e döndü.

‘Bakmer’in müdavimiyim’

Boğaz turuna katılan Başakşehirli kadınlar hem etkinliği hem de Bakmer’i değerlendirdi;

Selma Öztürk: “Boğaz turu çok güzel oldu. Çocuklarımla birlikte güzel vakit geçirdik. Bakmer’e üyeyim. Kadınlara yönelik sosyal faaliyetlerin düzenlenmesi çok iyi oluyor. Bakmer’de düzenlenen seminerlere ve spor etkinliklerine katılıyorum. Çok memnunuz. Bakmer’e vesile olanlardan Allah (c.c) razı olsun.”

Havva Topkaya: “Geziye çocuklarım ve arkadaşlarım ile geldim. Bakmer’de spora gidiyorum. 32 yaşındayım, ilk defa boğaz turuna katıldım. Çok memnun kaldık.”

Safiye Sevim: “Arkadaşlarımla geldim. Bakmer’in müdavimlerindenim. Bakmer’de düzenlenen her türlü etkinliğe katılıyorum. Çok memnunum. Gezinin düzenlendiği teknemiz çok güzel, rehberin bize tarihi mekânları anlatması ile bilgileniyoruz. Arkadaşlarımız ve çocuklarımızla birlikte katılmak ta ayrı bir güzel.”

Hatice Yıldız: “Bakmer’in etkinliklerine üç arkadaşım ile birlikte katılıyorum. Orada bir birliktelik oluyor. Bakmer’e kitap okumaya gidiyorum. Kitap okuduğumuz mekânımız çok güzel. Daha önce boğaz turuna katılmıştım, ama bu kadar yakından görmemiştim, memnun oldum.”


Bakmerli kadınların boğaz keyfi ile Benzer Yazılar:

18 Haziran 2015 Saat : 11:49

Bakmerli kadınların boğaz keyfi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir