Balıkesir Erdek Doğanlar Köyü

Son Güncelleme: 18 Eylül 2017 - 4:32 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Doğanlar köyü mavi ve yeşilin bir birbirine karıştığı Erdek Belediyesine bağlı bir yerleşim merkezidir. Doğanlar köyü sizin için Kapıdağ Yarımadası’nın bir çok yerinde olduğu gibi iyi bir tatil ve dinlenme seçeneğiniz olabilir. Balıkesir Erdek Doğanlar Köyü

Doğanlar Köyü konumu itibariyle Kapıdağ’ın Marmara’ya bakan yüzünün en batısında yer almaktadır. Bu köyden Marmara adası çok rahatlıkla görülebilmektedir. Doğanlar Köyünün önemli geçim kaynakları hayvancılık ve tarımdır, son yıllarda turzimin gelişmesi köyün ekonomisine de katkıda bulunmaktadır. Doğanlar geniş bir sahile sahip bir konaklama merkezidir. Yaz tatil planınız için önemli seçenekler arasında yer almalıdır.

videoDoğanlar köyünde konaklama pansiyonlarda sağlanabilmektedir. Otel ve motel bulunmamaktadır. Pansiyonların kalitesi turizmin yeni gelişmesi ile birlikte oldukça üst düzeydedir. Apartman tipi konaklama yerlerini tercih etmeyiniz. Bir iki katlı bahçe içerindeki pansiyonlar sizin için ideal olacaktır. Doğanlar köyü yeme içme ve alışveriş noktasında çok zayıftır. Burayı tatil için seçecek olanlar tüm mutfak hazırlığını alıp öyle gelmeliler. Köyde bulunan bir iki alış veriş yeri içinde fiyatlarının çok yüksek olduğunu söylemeliyiz.

Deniz içinde şunları söylemeliyiz ki bu köy tek bir koydan oluşmaktadır. İnsanlardan uzak bir yerde denize girmek istediğinizde dağları tırmanmanız gerekecektir.  Ancak yine bulacağınız yer farklı bir köy ve koy olacaktır. Hava şartlarına paralel olarak çarşaf gidi denizi vardır.


Balıkesir Erdek Doğanlar Köyü ile Benzer Yazılar:

18 Eylül 2017 Saat : 4:32

Balıkesir Erdek Doğanlar Köyü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir