Banu Parlak Kimdir?

Son Güncelleme: 18 Ekim 2017 - 2:58 0 Yorum Yazar:
Etiketler: ,

0 Paylaşımlar

Banu Parlak,  1987 senesin dünyaya gelen Banu Parlak aslen Kastamonuludur. Asıl işi kimyagerlik olan Banu Parlak Sosyal Medya fenomeni ve şarkıcıdır. İlk olarak piyasaya Narim Yarim şarkısıyla çıkan Banu Parlak çok kısa sürede milyonlarca kişi tarafından dinlenmiştir.
Sesi ve güzelliği ile dikkat çeken Banu Parlak, güçlü sesiyle de sosyal medya kullanıcılarının ilgi odağı oldu. Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu Instagram’da 800 bin kişinin üstünde takipçisi olan Banu Parlak son olarak çıkardığı Narin Yarim şarkısı ile hayran kitlesini genişletti. 2017 yılında aslen Rizeli olan Okan Öztürk ile evlendi. Asıl üne kavuşmasını sağlayan Instagram hesabını hala aktif bir şekilde kullanan Banu Parlak , eşi Okan Öztürk ile çekildiği fotoğraflarını sık sık paylaşmaktadır.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın sunduğu Kanal D’de yayınlanan Renkli Hayatlar programına konuk olan Banu Parlak yaptığı açıklamada “Yapılan kötü eleştirileri çok umursamadığı ve beğenilmeyen dudak hareketleri gibi mimikleri içinde aslında Instagram’da herkesin gizli gizli yaptığı hareketleri açıkça yaptığını” belirtmişti.

Bir süre önce adı İdo Tatlıses ile de anılan Banu Parlak arkadaş olduklarını açıklamış ve konuyla ilgili çıkan asıl haberlere açıklık getirmiştir.:

Siyah saçlı ve siyah gözlü olan Banu Parlak samimi tavırları ve takipçilerine olan ilgisiyle birçok kişinin sevgisini kazanmayı başarmıştır.

Banu Parlak Kimdir?


Banu Parlak Kimdir? ile Benzer Yazılar:

18 Ekim 2017 Saat : 2:58

Banu Parlak Kimdir? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir