Barış Arduç da şaşırdı! Yok böyle hayranlık..

Son Güncelleme: 29 Kasım 2017 - 9:10 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Barış Arduç da şaşırdı! Yok böyle hayranlık..
0 Paylaşımlar

Barış Arduç’un hayranları bunu da yaptı. Hayranları, oyuncunun tostçusunu takip ederek evine ulaştı. Deliha filminin ardından rol aldığı Kiralık Aşk dizisiyle yıldızı parlayan Barış Arduç şu sıralar Mutluluk Zamanı isimli film ile gündemde. 

Barış Arduç da şaşırdı! Yok böyle hayranlık..

Gupse Özay’la aşk yaşayan yakışıklı oyuncunun hayranları filmin tanıtımı için gittikleri sinema salonlarında Barış Arduç’a yoğun ilgi gösteriyor. Barış Arduç ile Gupse Özay, Cihangir’de oturdukları evlerinden Levent’te bir siteye taşınmışlardı. Barış Arduç önceki gün Levent’te bulunan evlerine Etiler’deki bir büfeden tost ve hamburger sipariş etti. Siparişi hazırlayan görevli motokuryeye sesli olarak “Bunlar Barış Arduç’un evine gidecek” dedi.

BARlŞ ARDUÇ SİTE GÜVENLİĞİNİ UYARDI

Mekanda bulunan bir grup genç kız bunu duyunca taksiyle motorcuyu takip etti. Motorcunun arkasından Barış Arduç’un oturduğu siteye giren kızlar kurye gidince oyuncunun kapısını çaldı ve fotoğraf çektirmek istedi. Hayranlarını kırmayan yakışıklı oyuncu dışarı çıkarak onlarla fotoğraf çektirdi. Ardından da site güvenliğini daha dikkatli olmaları konusunda uyardı. (Posta)


Barış Arduç da şaşırdı! Yok böyle hayranlık.. ile Benzer Yazılar:

29 Kasım 2017 Saat : 9:10

Barış Arduç da şaşırdı! Yok böyle hayranlık.. Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir