‘Başakşehir 23 gün boyunca hiç uyumadı’

Son Güncelleme: 7 Ağustos 2016 - 3:55 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Demokrasi nöbetinin 23’üncü gününde Başakşehirliler yine uyumadı. 'Başakşehir 23 gün boyunca hiç uyumadı'

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, AK Parti İlçe Başkanı Ayhan Özgürel, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcıları ve sanatçılar Fatih Terim Stadyumu Otoparkı’nda devam eden milli irade nöbetinin 23’üncü gününde vatandaşları yalnız bırakmadı.

Demokrasi nöbetinin 23’üncü gününde Başakşehirliler yine uyumadı. Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, AK Parti İlçe Başkanı Ayhan Özgürel, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcıları ve sanatçılar Fatih Terim Stadyumu Otoparkı’nda devam eden milli irade nöbetinin 23’üncü gününde vatandaşları yalnız bırakmadı.

“Dünyaya örnek olduk”

Başakşehir’de 23 gün boyunca tutulan demokrasi nöbetini değerlendiren Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Başakehir’in 15 Temmuz’un ardından her gün en hareketli yerlerden biri olduğunu söyledi. Türk milletinin dünyaya örnek olduğunu söyleyen Uysal konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi:

“Dünyada diğer ülkelere örnek olacak bir miting ile nöbetleri taçlandıracağız. Bu süre içinde vatandaşlarımız 15 Temmuz’dan itibaren o heyecanı devam ettirdi. Başakşehir 15 Temmuz’dan bu güne en hareketli olan yerlerden birisi. İstanbul’un sembol olan yerleri kadar hareketli. Canı gönülden teşekkür ediyoruz. Biz Yenikapı mitiginde katılacak olan vatandaşlar için ulaşımı koordine ediyoruz. Belediye olarak bütün mahallelerden araçları kaldırıyoruz. Temennimiz, halkın ortaya koyduğu bu direniş ülkemizde bir daha böyle olumsuz şeylerin yaşanmamasına neden olur. Sadece Türkiye’de değil, inşallah dünyada bütün milletlere örnek olur.”


‘Başakşehir 23 gün boyunca hiç uyumadı’ ile Benzer Yazılar:

7 Ağustos 2016 Saat : 3:55

‘Başakşehir 23 gün boyunca hiç uyumadı’ Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir