Başakşehir AK Parti 3. Olağan İlçe Kongresi - Kayaşehir İstanbul

Başakşehir AK Parti 3. Olağan İlçe Kongresi - Kayaşehir İstanbul

Başakşehir AK Parti 3. Olağan İlçe Kongresi

Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 3.olağan kongre öncesi değerlendirme toplantısı Başakşehir Salon Venedik de gerçekleştirildi.

Bu haber 23 Aralık 2014 - 12:02 'de eklendi ve 164 kere okundu kez görüntülendi.

Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 3.olağan kongre öncesi değerlendirme toplantısı Başakşehir Salon Venedikde gerçekleştirildi.Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanımız Ayhan ÖZGÜREL ‘ in başkanlığında gerçekleştirdiğimiz programımıza Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Mehmet MUŞ, İl Teşkilat Başkanımız Halis DALKILIÇ ,İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz ,Belediye Başkanımız Mevlüt UYSAL ,Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve Yönetimleri, Mahalle Başkanlarımız ve delegelerimiz yoğun ilgi gösterdi.

Başakşehir AK Parti

İlçe Başkanımız Ayhan ÖZGÜREL yapmış olduğu konuşmada göreve geldiği günden bugüne kadar teşkilatın tüm kademeleri ile beraber birlik, beraberlik ve uyum içinde çalıştıklarını ifade etti. 2011 Genel Seçimleri, 2014 yerel seçimleri, 2014 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde İlçemizin tüm kademelerinin birlik ve beraberlik içinde hareket etmesinden dolayı Başakşehir İlçe Teşkilatının kendisinden beklenen başarıyı alınan seçim sonuçlarıyla beraber gösterdiğini ifade etti.kayasehiristanbul.net

3. Olağan Kongre öncesinde delege listemizin İl Teşkilatımızın gösterdiği kriterlere göre yazıldığını ve üyelerimizin yoğun katılımı ile delege seçimlerinin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirildiğini teşkilat mensuplarımıza ifade etti. 3.olağan kongrede ilçe başkanlığına aday olduğunu ifade eden Ayhan ÖZGÜREL kongrede delegelerimizin teveccühüyle, genel başkanımız ve başbakanımız Prof Dr. Sn. Ahmet Davutoğlu’ndan aldığımız talimatlar doğrultusunda teşkilatımızın tüm kademeleriyle uyum içinde milletimize hizmet etmeye devam edeceğini beyan etti.

Belediye Başkanımız Mevlüt UYSAL yapmış olduğu konuşmada ilçe teşkilatı ile uyum içinde olduklarını ve alınan seçim sonuçlarının da bunun en güzel göstergesi olduğunu ifade etti. 14 Ağustos 2001 yılında kurulan partimizin milletimize büyük hizmetler yaptığını ve 2015 seçimlerini anayasayı değiştirebilecek çoğunlukta kazanarak millete hizmet etmeye devam etmemiz gerektiğini vurguladı.kayasehiristanbul.net

İl Teşkilat Başkanımız Halis DALKILIÇ yapmış olduğu konuşmada Başakşehir İlçe teşkilatının seçimlerde göstermiş olduğu başarılardan dolayı İlçe başkanımız Ayhan ÖZGÜREL nezdinde tüm teşkilata teşekkür etti. Aynı başarıyı 2015 seçimlerinde de il teşkilatı olarak beklediklerini ifade eden DALKILIÇ , Ayhan ÖZGÜREL beyin kongrede adaylığının isabetli olduğunu ve delegeler tarafından kongrede yoğun katılım ile desteklenmesi gerektiğini vurguladı.

Başakşehir AK Parti 3. Olağan Kongresi

Genel Başkan Yardımcımız ve İstanbul Milletvekilimiz Mehmet MUŞ konuşmasında İktidarı devraldığımızda mali disiplin anlamında çok ciddi sorunlarımız vardı. İktidarımız sürecinde kamu maliyesi noktasında çok önemli başarılar elde ettik.

Büyüme ve borç yükü noktasında da çok büyük performanslar gerçekleştirdik. Dünya üretiminden, hasılasından aldığımız pay 2002 yılında yaklaşık %0,60’larda iken 11 seneden biz bu oranı yaklaşık iki katına çıkardık ve bu oran 2013 yılı sonu itibari ile %1,12 seviyesine çıktı. İnanıyorum ki ekonomik başarılarımızı küçümseme gayretinde olanlara bu oranlar gerekli cevabı veriyordur. Demek ki, pazar payımızı 11 yılda yaklaşık 2 katına çıkardık.

25 dönüşüm programı kapsamında önümüzdeki süreçlerde yapacağımız yapısal reformlarla ciddi üretim kapasitesi ve verimlik artışı sağlayacağız şeklinde konuştu.

Yapılan istişarelerin ardından 21 Aralık 2014 Pazar günü yapılacak 3.olağan kongreye yoğun katılım sağlanacağının kararlaştırılmasından sonra programımız son buldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.