Başakşehir, Avrupa kulübü haline geliyor

Son Güncelleme: 21 Mart 2015 - 10:04 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Başakşehir, Avrupa kulübü haline geliyor
0 Paylaşımlar

Son dönemde sergilediği futbolla övgü alan ve Mehmed Bazdarevic tarafından milli takımın Andorra ve Avusturya ile oynayacağı maçların aday kadrosuna davet edilen Visca, AA muhabirine yaptığı açıklamada, gelecek planlarını ve hakkındaki transfer iddialarını değerlendirdi.

Başakşehir, Avrupa kulübü haline geliyor

Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından Stuttgart’ın kendisiyle ilgilendiği yönündeki haberleri duyduğunu anlatan Visca, “Bunun yanı sıra Türkiye’den bazı üst düzey takımların da benimle ilgilendiğini duyuyorum. Bu beni, daha iyi olmam için motive ediyor. Yine de transferimle ilgili konularla menajerim ilgileniyor” diye konuştu.

Visca, Kulüp Başkanı Göksel Gümüşdağ ve teknik direktör Abdullah Avcı yönetimindeki Başakşehir’in iyi yolda ilerlediğini belirterek, “Başakşehir, her anlamda Avrupa kulübü haline geliyor. İyi futbolumuzu sürdürüp, önümüzdeki sezon UEFA Avrupa Ligi’ne katılmak istiyoruz” dedi.

“Güveni boşa çıkarmayacağım”

Bosna Hersek A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Mehmed Bazdarevic’in kendisini aday kadroya dahil etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Visca, Bazdarevic’in güvenini boşa çıkarmamak için elinden geleni yapacağını söyledi.
Visca, Bosna Hersek’in yeniden “kazanan takım” olma zamanının geldiğini ifade ederek, şöyle konuştu:

“Andorra maçı kolay olmayacak. Her ne kadar grubumuzdaki favorilerden olmasalar da onları küçümsememeliyiz. İşimizi gerektiği gibi yerine getirip, gruptaki ilk galibiyetimizi alacağımıza inanıyorum. Sonraki maçları da teker teker değerlendirmeli, her birini Avrupa şampiyonası finaliymiş gibi oynamalıyız. Altı maçın beşini kazanırsak, Fransa’nın ev sahipliğindeki şampiyonaya katılabileceğimize inanıyorum.”

Son dönemde ülkesi Bosna Hersek’teki birçok yardım kampanyasına destekte bulunan, geçen yılki sel felaketinin mağdur ettiği vatandaşlara yardım eden, memleketi Olovo’dan bir vatandaşın Türkiye’deki tedavi masraflarını üstlenen Visca, “Elimden geldiğince insanlara yardım etmeye çalışıyorum. Hiçbir zaman nereden geldiğimi unutmadım, unutmayacağım. Her zaman elimden ne geliyorsa, memleketimdeki insanlara yardım etmeye çalışacağım” ifadelerini kullandı.


Başakşehir, Avrupa kulübü haline geliyor ile Benzer Yazılar:

21 Mart 2015 Saat : 10:04
  SPOR

Başakşehir, Avrupa kulübü haline geliyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir