Başakşehir Belediyesi MÜSİAD fuarına katıldı

Son Güncelleme: 27 Kasım 2014 - 3:20 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi, açılışı Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan tarafından yapılan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Uluslararası Fuarı’na katıldı.Başakşehir Belediyesi MÜSİAD fuarına katıldı
Bu sene 15.si düzenlenen, 500 yerli ve yabancı firmayı bir araya getiren fuarda Başakşehir Belediyesi’de ilçe genelinde gerçekleştirdiği çalışmaları Başakşehir Living Lab bünyesinde ziyaretçilerine anlattı.

Başkan Uysal, MÜSİAD’ı gezdikayasehiristanbul.net

İstanbul’da iki yılda bir Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından düzenlenen, Asya’dan Avrupa’ya, Ortadoğudan’dan Afrika ülkeleri ve Türkî Cumhuriyetlere kadar uzanan bir coğrafyadaki yabancı şirketlerin ve işadamlarının katıldığı 15’inci MÜSİAD Uluslararası Fuarı, bu yıl 500 yerli ve yabancı katılımcı firmayı, 102 ülkeden 7 bin seçkin işadamının katılımıyla başladı.

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve Belediye Başkan Yardımcısı Murat Şahin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı fuar açılış programına katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan MÜSİAD’ın 15. Fuarı’nda yaptığı açılış konuşmasında önemli mesajlar verdi. İsrail’in Mescidi Aksa’ya yaptığı saldırının barbarca olduğunu ve barış sürecine vurulmuş en büyük balta olduğunu kaydetti.

Başakşehir Belediye Başkanı Uysal ve Başkan Yardımcısı Şahin açılış programının akabinde fuar alanını gezdi. Başakşehir Belediyesi’nin standını da ziyaret eden Başkan Uysal, çalışanlarla ve ziyaretçilerle bir süre sohbet etti. 1000 seçkin şirketin stantlarıyla yer aldığı fuarda Başakşehir Belediyesi fuarda yoğun ilgi gördü.

Fuar, 30 Kasım’a kadar açık kalacak.


Başakşehir Belediyesi MÜSİAD fuarına katıldı ile Benzer Yazılar:

27 Kasım 2014 Saat : 3:20

Başakşehir Belediyesi MÜSİAD fuarına katıldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir