Başakşehir Belediyesi Öğrenciler için Uzay Üssü Kurdu

Son Güncelleme: 1 Şubat 2013 - 1:47 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesinin Bilgievleri Sömestr tatilinde yaptıkları program ile Bilgievlerindeki öğrencileri NASA: A Human Advanture Uzay Sergisi’ne götürüyor.

1000 öğrenci  uzayı keşfe çıkacak

Başakşehir Belediyesi Öğrenciler için Uzay Üssü Kurdu Akif İnan ve Güvercintepe Bilgievlerinden 180 öğrencinin ziyaret ettiği sergide sergiyi gezdiren rehberler çocuklara:İnsanın uzayın keşfinden, roket teknolojisine, bilim adamlarının yaptıkları özverili çalışmalardan, uzay yolculuğunda kullanılan kıyafet ve yiyeceklere kadar birçok konuda bilgiler veriyorlar.  Asronot kıyafetlerine yabancı gözlerle bakan öğrenciler, roketler ve uzay gemisi maketlerinin önünde fotoğraflar çekerek, öğrendikleri bilgileri aynı zamanda anı haline de getirme fırsatı buluyorlar. Sömestr tatili boyunca devam edecek olan ziyaretler, bilgievlerinde eğitim gören 1000 öğrenciyi kapsıyor. Öğrenciler gezi sayesinde adeta uzayı keşfe çıkıyor.

Başakşehir Belediyesi Öğrenciler için Uzay Üssü Kurdu

Dev Sergi 2500m2’lik alanda yer alıyor

Uzay sergisinde 6 farklı galeride uzay çalışmalarında bulunan 300 farklı parçanın yanı sıra, uzaya götürülmüş 110 orijinal objede yer alıyor. Sergi Marmara Forum’da 2500 m2’lik bir alanda bulunuyor.


Başakşehir Belediyesi Öğrenciler için Uzay Üssü Kurdu ile Benzer Yazılar:

1 Şubat 2013 Saat : 1:47

Başakşehir Belediyesi Öğrenciler için Uzay Üssü Kurdu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir