Başakşehir Belediyesi’ne İŞKUR’dan plaket

Son Güncelleme: 13 Aralık 2014 - 10:40 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir İŞKUR İlçe Müdürlüğü, Başakşehir Belediyesi’nin ilçe genelinde başlattığı meslek edindirme kursları, genel saha çalışmaları, iş verenle iş arayanı buluşturması ve İŞKUR ile birlikte kurmuş olduğu işbirliğiyle katkılarından dolayı plaket takdim etti.Başakşehir Belediyesi’ne İŞKUR’dan plaket
Başakşehir İŞKUR Şube Müdürü Köksal Tanış tarafından verilen plaketi, Başakşehir Belediyesi adına Basın Yayın ve Halkla Müdürü Ömer Lütfi Tama aldı.

İşverenle, iş arayanı buluşturmak
kayasehiristanbul.net
Belediye Hizmet Binası’nda gerçekleşen plaket takdimi sonrasında Başakşehir İŞKUR Şube Müdürü Köksal Tanış ve Basın Yayın ve Halkla Müdürü Ömer Lütfi Tama bir süre görüştü. Görüşmede, ilçemizdeki mevcut iş arayanların durumları, işverenle buluşturulmalarına yönelik çalışmalar değerlendirilirken, İŞKUR ve Başakşehir Belediyesi ortaklaşa yapabileceği projeler üzerinde de duruldu.

Kasım ayı içerisinde gerçekleşen İskif Fuarı’nda, oluşturduğu İşkur Hizmet Noktası ile çokça iş başvurusuna ulaşan Başakşehir Belediyesi, fuar alanında yer alan standında istihdama yönelik önemli çalışmalarını katılımcılarla paylaşmasıyla da dikkat çekmişti.


Başakşehir Belediyesi’ne İŞKUR’dan plaket ile Benzer Yazılar:

13 Aralık 2014 Saat : 10:40

Başakşehir Belediyesi’ne İŞKUR’dan plaket Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir