Başakşehir Bilgievi Öğrencileri Piknikte Buluştu

Son Güncelleme: 2 Temmuz 2013 - 7:32 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi Bilgievleri Geleneksel Pikniği, 3 bin öğrencinin katılımıyla gerçekleşti. Piknikte doyasıya eğlenen çocuklar, çeşitli eğlencelerle tüm senenin yorgunluğunu üzerlerinden attı.

Başakşehir Bilgievi Öğrencileri Piknikte Buluştu

Başakşehir Belediyesi Bilgievleri Geleneksel Pikniği, 6 bilgievinden 3 bin öğrenci ve velinin katılımıyla Şamlar Mesire Alanı’nda gerçekleşti. 3’üncüsü düzenlenen Geleneksel Başakşehir Bilgievleri Pikniği’ne; Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Dikbaş, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Basri Akdemir, Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akif Göksu ve Cemil Meriç, Necdet Yıldırım, Cevdet Kılıçlar, Güvercintepe, Şahintepe ve Akif İnan bilgievlerinde eğitim gören çocuklar ile velileri katıldı.

Ödüllü yarışmaların düzenlendiği oyunlarda kendilerini göstermek için kıyasıya yarışan çocuklar, kimi zaman heyecanlı ve bol kahkahalı eğlencelerle tüm senenin yorgunluğunu attı.

Belediye Başkanı Uysal, ev sahipliğini yaptığı piknikte aileleri tek tek dolaşarak, çocuklar ve velileriyle sohbet etti. Ailelerle uzun uzun konuşan Mevlüt Uysal, vatandaşların istek ve önerilerini de dinledi. Mevlüt Uysal’ın “Onlar yarınlarımızın doktor, avukat ve mühendisleri” dediği Başakşehirli çocuklar da, başkanlarını aralarında görmekten mutlu oldu.

Pikniğe katılan öğrenci ve veliler, organizasyonu çok güzel bulduklarını belirterek, Başkan Uysal’a teşekkür etti.

Pikniğe çocuklarıyla birlikte gelen Sevda Serin Ataç, “Belediyemiz çocukların ve ailelerin güzel bir gün geçirmesine vesile oldu. Bilgievlerinden çok memnunuz zaten. Başta Başkan Mevlüt Uysal olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

“Bilgievlerinden kızım sürekli faydalanıyor” diyen Emine Karaaslan ise, “Bilgievleri çocuklarımızın okul dışındaki zamanlarını çok güzel değerlendirdikleri bir yer. Bu pikniği de aileleri ve çocukları bir araya getirmesi açısından çok yararlı buldum” şeklinde konuştu


Başakşehir Bilgievi Öğrencileri Piknikte Buluştu ile Benzer Yazılar:

2 Temmuz 2013 Saat : 7:32

Başakşehir Bilgievi Öğrencileri Piknikte Buluştu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir