Başakşehir’de 30 Saat Su Yok

Son Güncelleme: 8 Aralık 2013 - 1:47 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstanbul’un Arnavutköy, Eyüp, Başakşehir, Bağcılar, Esenler ve Küçükçekmece ilçelerinde 30 saat süreyle su kesintisi yaşanacak.
Başakşehir'de 30 Saat Su Yok

İSKİ’den yapılan açıklamada, bakım onarım çalışmaları nedeniyle 10 Aralık Salı günü 23.00 ile 12 Aralık Perşembe günü 05.00 saatleri arasında 30 saat süreyle bazı ilçelere su verilemeyeceği belirtildi. Açıklamada, “Terkos İşletmeleri Şube Müdürlüğü’nün Osmangazi Terfi Merkezi İkitelli Pompa İstasyonu’ndaki 1 ve 2 nolu pompa basma hattı PN 25 DN 900 vana contaları değişimleri ve 2 nolu pompa kolektör hattı 200 mm tahliye vanası ilavesi çalışmalarından dolayı 10 Aralık 2013 Salı günü 23.00 ile 12 Aralık Perşembe günü 05.00 saatleri arasında 30 saat süreyle bazı ilçelere su verilemeyecektir” denildi.

İŞTE O BÖLGELER
Buna göre su kesintisinin yaşanacağı bölgeler şöyle:
“Arnavutköy ilçesi: M. Fevzi Çakmak, Yavuzselim, Mehmet Akif Ersoy, Nenehatun, Atatürk, İslambey, Haraçcı, Anadolu, Merkez Boğazköy, Boğazköy Atatürk, İstiklal, Hicret, Sazlıbosna, Çilingir, Karlıbayır, Mavigöl, İmrahor, Tayakadın, Zafer, Yeniköy ve Karaburun mahalleleri ile Terkos Cami. Eyüp ilçesi: İhsaniye, Işıklar, Akpınar, Odayeri ve Ağaçlı mahalleleri. Başakşehir ilçesi: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nin tamamı, Başakşehir 1’nci, 2’nci, 4’üncü, 5’inci etaplar, Onurkent, Deprem Konutları ve Oyak Konutları. Bağcılar ilçesi: Mahmutbey, Güneşli, 100 Yıl, Göztepe, Fatih, Demirkapı, İstoç, Matbaacılar Sitesi, Oto Center ve Yeni mahalleleri ile Evren Mahallesi’nin bir kısmı. Esenler ilçesi: Atışalanı, Oruç Reis ve Turgut Reis mahalleleri. Küçükçekmece ilçesi: tamamı”


Başakşehir’de 30 Saat Su Yok ile Benzer Yazılar:

8 Aralık 2013 Saat : 1:47

Başakşehir’de 30 Saat Su Yok Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir