Başakşehir’de çocuklara ücretsiz tiyatro

Son Güncelleme: 16 Kasım 2016 - 12:16 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında çocukları tiyatroya doyuracak. Başakşehir Kültür ve Sanat Merkezleri, Kasım ayında çocuklar için birbirinden eğlenceli ve öğretici 4 oyun sahneleyecek.Başakşehir'de çocuklara ücretsiz tiyatro
Birbirinden eğlenceli ve kaliteli oyunlarla çocukların ve ailelerin vazgeçilmez adresi olan Başakşehir Kültür ve Sanat Merkezleri, Kasım ayında çocuklar için birbirinden eğlenceli ve öğretici 4 oyun sahneleyecek. Çocuklara hayat, sanat ve insan ilişkilerine dair öğretilerini sunarak, onları tiyatroyla tanıştırmayı amaçlayan Başakşehir Kültür ve Sanat Merkezleri’nin oyunları yalnızca Başakşehirlilere değil, tüm çocuklara açık olacak.

Miniklerin beğenisine sunulacak ücretsiz oyunlardan ilki Aslan Kral Kocadiş ile Tırmık. Oyun, 19 Kasım Cumartesi Çınar Kongre Merkezi’nde Saat 12.00’da sahnelenecek. Nasrettin Hoca Müzikali, 20 Kasım Pazar Saat 13.00’da Başakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi’nde, İyilik Ağacı, Çınar Kongre Merkezi’nde 26 Kasım Cumartesi, Saat 12.00’da, Obez Çocuk, Başakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi’nde 27 Kasım Pazar, Saat 13.00’da çocuklarla buluşacak.

TİYATRO OYUNLARI ÜCRETSİZ SAHNELENECEK

Çocukların kişisel, sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla oyunlar farklı mekânlarda ücretsiz olarak sahnelenecek.

3-12 yaş grubu çocukların severek izleyeceği oyunlarda kimi zaman bir aslanın hikâyesi kimi zaman da Nasreddin Hoca’nın hikâyeleri anlatılıyor. Bu oyunlarla çocuklar hem eğlenecek hem de eğitici oyunlarla bilinçlenecek.


Başakşehir’de çocuklara ücretsiz tiyatro ile Benzer Yazılar:

16 Kasım 2016 Saat : 12:16

Başakşehir’de çocuklara ücretsiz tiyatro Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir