Başakşehir İkitelli sonradan açıldı

Son Güncelleme: 15 Mayıs 2016 - 2:58 0 Yorum Yazar:
Etiketler: ,

0 Paylaşımlar

U-19 2.grupta şampiyonluk mücadelesi veren Başakşehir İkitelli Köyiçi ile alt sıralarda bulunan Taşoluk büyük bir mücadeleye sahne olan maçta Taşoluk Stadında karşı karşıya geldiler.

Başakşehir İkitelli sonradan açıldı

Konuk ekip ilk dakikalardan itibaren rakibinin üstünde baskı kurmaya başladı. Özellikle rakip defansı araya atılan toplarla ve uzaktan çektiği şutlarla rahatsız eden Başakşehir temsilcisi ilk yarım saatte bir çok pozisyon buldu.

İnanılmaz goller kaçtı

Maçın ilk yarısında kaçan gollere kendileri bile inanamayan Başakşehir İkitelli Köyiçili futbolcular adeta gol kaçırma yarışına girdiler. İlk yarı da kalesini gole kapayan Taşoluk belki maçta pek pozisyon bulamadı fakat hırslı ve mücadeleci futbolu ile bu takım nasıl alt sıralarda olur sorusunu akla getirdi.

Geç gelen gol

Volkan, Barış, Murat ve Kaan la bir çok gol pozisyonundan yararlanamayınca stres yapan Başakşehir temsilcisi çok istediği gole 70. dakikada ulaştı. Kaan sol taraftan yakaladığı pozisyonu sert bir vuruşla ağlara gönderince durum 1-0 oldu. Bu golden sonra gardı düşen Taşoluk çok fazla pozisyon vermeye başladı. Bu pozisyonları 75 ve 86. dakikalarda Volkan ve 85. dakikada Muhammed iyi değerlendirince, konuk ekip sahadan 4-0 lık galibiyetle ayrılarak puanını 25’e çıkararak liderliğini sürdürdü. yerel.futbol


Başakşehir İkitelli sonradan açıldı ile Benzer Yazılar:

15 Mayıs 2016 Saat : 2:58
  SPOR

Başakşehir İkitelli sonradan açıldı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir