Başakşehir İski’de ilk Aboneye Çeyrek Altın

Son Güncelleme: 15 Kasım 2012 - 11:35 0 Yorum Yazar:
Etiketler: ,

0 Paylaşımlar

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Başakşehir Şube Müdürlüğü’nün hizmete girmesinin ardından ilkabonelik işlemini gerçekleştiren vatandaşa çeyrek altın hediye edildi.

Başakşehir İski'de ilk Aboneye Çeyrek AltınİSKİ Başakşehir Şube Müdürlüğü geçtiğimiz günlerde faaliyetlerine başladı. Başakşehir Şube Müdürlüğü’nde ilk abonelik işlemini gerçekleştiren Hesip Nasır’a, Başakşehir Şube Müdürü Mehmet Dikici tarafından çeyrek altın hediye edildi.

Başakşehir’in İSKİ ile ilgili faaliyetleri daha önceden Küçükçekmece’den yönetiliyordu. Bölge sakinleri bu sebeple resmi işlere ulaşmakta güçlük çekiyordu. Bu duruma çözüm bulmak isteyen yetkililer Başakşehir’e de bir şube açtı.

Söz konusu şubede vatandaşlar fatura ödemeden, yeni mukavele işlemlerine kadar tüm abonelik işlemlerini kendi ilçelerinden yapabilecek. İlçe merkezine yakın konumda inşa edilen ve bin 500 metrekare alana kurulu yeni şube müdürlüğünde abonelerin konforu için vezne sayısı, oturma düzeni ve elektronik havalandırma gibi birçok ayrıntı düşünüldü. Cihan

 


Başakşehir İski’de ilk Aboneye Çeyrek Altın ile Benzer Yazılar:

15 Kasım 2012 Saat : 11:35

Başakşehir İski’de ilk Aboneye Çeyrek Altın Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir