Başakşehir Parkları yenileniyor

Son Güncelleme: 23 Eylül 2014 - 11:59 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi ilçede yeni parkların sayısını hızla artırırken, mevcut parkların kontrol, bakımı ve yeni ekipmanlarla daha fonksiyonel hale getirilmesi için çalışmalar yürütüyor.

Başakşehir Parkları yenileniyor

Başakşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ilçede mevcut parkların daha aktif ve güvenli kullanımı için bir dizi çalışma gerçekleştiriyor. İlçe parkları ve çocuk oyun alanları belirli periyotlarla kontrol ediliyor. Ekipler; denetleme, gözlem ve vatandaşlardan gelen talepleri değerlendirerek sunulan hizmetin kalitesini artırıyor.
kayasehiristanbul.net
Vatandaşlardan gelen talepler kısa sürede cevap buluyor

Zamana bağlı olarak, aşırı ve uygunsuz kullanım ile vandalizm gibi durumlar neticesinde işlevini yitiren veya tehlike oluşturan; çocuk oyun grupları, spor sahaları, açık hava spor aletleri, kent mobilyaları müdürlük ekipleri tarafından tespit edilerek, düzenlemeleri yapılıyor. Teknik ekiplerce saha kontrollerinde tespit edilen bu aksaklıklar ve vatandaşlardan gelen anlık tehlike oluşturan talepler ile birlikte önem derecesine göre çalışma programına alınarak en kısa sürede düzeltiliyor.

Vatandaşların mevcut parkları daha verimli kullanabilmesi için yürütülen çalışmalarda, vatandaşlarımızdan gelen taleplerde dikkate alınıyor. Taleplerin uygunluk ve malzeme temin durumuna göre park alanlarındaki ekipmanlara ilaveler (tenis masası montajı, ahşap barfiks aletleri vb.) yapılarak daha aktif ve rahat kullanım alanları oluşturuluyor.


Başakşehir Parkları yenileniyor ile Benzer Yazılar:

23 Eylül 2014 Saat : 11:59

Başakşehir Parkları yenileniyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir