Başakşehir Saadetten İktidar Şöleni

Son Güncelleme: 25 Mayıs 2015 - 9:26 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanlığının Olimpiada düzenlediği İktidar Şöleni büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştirildi.

Başakşehir Saadetten İktidar Şöleni

Programda Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul 3. Bölge milletvekili adayı Mesut Doğan, Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanı Yusuf Güşen, BBP Başakşehir İlçe Başkanı Uğur Bay, Saadet Partisi İstanbul 3. Bölge Milletvekili adaylarından Orhan Babacan, Güven Küçükhüseyin, Mustafa Duman, Tuncer Koğa ve çok sayıda vatandaş hazır bulundu. Program açılış konuşmasını Saadet Partisi Başakşehir İlçe Başkanı Yusuf Güşen ve BBP Başakşehir İlçe Başkanı Uğur Bay yaptı. Birlik ve beraberlik vurgusu yapan ilçe başkanları, rahmetli Genel Başkanları Prof. Dr. Necmettin Erbakan ve Muhsin Yazıcıoğlu’nun yolunda gideceklerini söylediler. Güşen ve Bay, seçim için hedeflerinin büyük olduğunu belirterek Milli İttifak’ın iktidar olacağını ifade ettiler.

Adaletin Kestiği Parmak Acıyor

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı Mesut Doğan yaptığı konuşmada, bir ülke için en değerli şey birlik ve beraberlik olduğunu, bunu sağlayacak en önemli noktanın da hukuk olduğunu söyledi. “Adaletin kestiği parmak acıyor artık” diyen Doğan, “Hukuk Türkiye’de kadavra haline getirildi. Bu ülkenin bu hale gelmesinde mecliste bulunan bütün partilerin suçları vardır. Türkiye’de maalesef son 10 yılda bazı kurumlar itibarsızlaştırıldı. Bazı kurumlarında içi boşaltıldı. Ama bu noktada muhalefet partileri de yapmaları gereken ödevlerini yerine getiremediler” dedi.

Doğruya Doğru Yanlışa Yanlış

İktidarın doğrularını tebrik ettiklerini yanlış yaptığında ise doğrusunu söyleyerek uyardıklarını ifade eden Mesut Doğan, “İktidar hiç mi güzel bir şey yapmadı? Kocaman kocaman okullar yaptı, muhteşem adalet sarayları yaptı, muhteşem hastaneler yaptı. Ama buradaki sıkıntı şu… Türkiye’de gerçekten çok güzel okullar var ama merkezinde eğitim yok. Eğitimin ruhu yoksa yaptığın binanın bir anlamı yok. Güzel hastaneler var ama merkezinde sağlık yok. Evet, bu ülkede son on yılda çok büyük AVM’ler yapıldı ama hiç birinin içerisinde esnaf yok. Güzel adalet sarayları var ama içinde adalet yok. İnsanların şüphesi var. Şüphenin olduğu yerde adalet olmaz. Adaletin olmadığı yerde mutlaka ama mutlaka zulüm olur. Devletin öncelikli görevi hırsızı yakalamak değildir. Devletin öncelikli görevi hırsızlığı engellemektir, yolsuzluğu engellemektir. Yani bu konularda sonuca yatırım yapmak en son mecburiyet noktasında olacak bir duruştur” şeklinde konuştu.

Gerçek Sorunlar Konuşulamıyor

Doğan, “Türkiye’de en büyük sorun maalesef sorunların konuşulamamasıdır. Sorunlar konuşulacak olduğu takdirde bile hemen sorun yanlış yerden tartıştırılarak sıkıntılar daha büyültülebiliyor. Dün iktidarın Ergenekon hakkında takındığı tavırla, şu anda Ergenekon’dan mağdur olan insanlar hakkında söylediği sözler bellidir. Peki, aynısını yarın, iktidarın paralel olayıyla ilgili söylemeyeceğini nerden bileceğiz” ifadelerini kullandı. milli gazete


Başakşehir Saadetten İktidar Şöleni ile Benzer Yazılar:

25 Mayıs 2015 Saat : 9:26

Başakşehir Saadetten İktidar Şöleni Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir