Başakşehir sağlık çalışanları bir arada

Son Güncelleme: 19 Mart 2017 - 9:40 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

14 Mart Tıp Bayramı dolayısı ile Başakşehir Belediyesi tarafından düzenlenen organizasyonda Başakşehir’de çalışan sağlık mensupları bir araya geldi.

Başakşehir sağlık çalışanları bir arada

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın ev sahipliği yaptığı organizasyonda, birçok sağlık çalışanı akşam yemeğinde buluştu. Geceye Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın yanı sıra, İlçe Sağlık Müdürü Doğan Uysal, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcıları Hatice Gülgönül, Bedri Sinan Gül, Başakşehir Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Hasan Basri Gül ve çok sayıda sağlık çalışanı katıldı.

‘Böyle günler dayanışma için önemli’

Tıp sadece meslek erbabına değil dünyada herkese gerekli olan nadir mesleklerden birisidir diyerek gecede bir konuşma yapan Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ,” Ülkemiz değişik bir süreçten geçiyor. Bayramları bayram tadıyla yaşayamıyoruz. Her şeye rağmen bizler böyle günleri bir meslek dayanışması, mesleğin problemleri adına bir hatırlama günü olarak fırsat kabul ediyoruz. Sizler meslektaşlarınızla bir araya gelirken, bizlerde doktorlarımızda, aile hekimlerimizde ne sıkıntılar var bunları tekrar gözden geçiriyoruz. Yeni kurulan bir ilçeyiz bu yüzden her konuda düzenli, tertipli olarak ilerlemeliyiz ki İstanbul’un yeni ve en iyi yüzü olabilelim. Şu anda inşaatı devam eden Şehir Hastanesi açıldığı zaman Avrupa’nın en büyük hastanesi olacak. İnşaat tamamlandığında sağlık adına önemli bir merkez olacağız” diyerek tüm katılan sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.

Geceye katılanlara sevilen eserleriyle eşlik eden sanatçı Mümin Sarıkaya, 14 Mart Tıp Bayramı için bir araya gelen sağlık çalışanlarına motivasyon oldu.


Başakşehir sağlık çalışanları bir arada ile Benzer Yazılar:

19 Mart 2017 Saat : 9:40

Başakşehir sağlık çalışanları bir arada Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir