Başakşehir satışı söz konusu değil

Son Güncelleme: 27 Ekim 2017 - 2:27 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Medipol Başakşehir Kulübü Asbaşkanı Mustafa Saral, bugün çıkan kulübün BeIN SPORTS’a satılacağı yönündeki haberleri yalanladı.

Başakşehir satışı söz konusu değil
Fanatik’in iddiasıana göre Türkiye’nin yanı sıra aynı zamanda İngiltere, İspanya, Fransa ve Brezilya liglerini de yayınlayan BeIN SPORTs, Başakşehir‘i satın almak için harekete geçmişti. Ancak turuncu-lacivertli kulüpte buna yalanlama geldi. İHA’da yer alan habere göre Başakşehir asbaşkanı Mustafa Saral, böyle bir şeyin olmayacağını söyledi.

Saral, Katarlı iş adamı ile bu konuda görüşme dahi yapılmadığını belirterek, “Kulübümüz anonim şirketi. Öyle bir görüşme olsa bildirim yaparak kamuoyu ile paylaşmak zorundayız zaten. Kesinlikle böyle bir satış söz konusu değil” ifadelerini kullandı.

BEIN GROUP’TAN AÇIKLAMA
beIN Media Group, Medipol Başakşehir takımını satın alma planlarının bulunmadığını açıkladı.

beIN Media Group’tan yapılan açıklamada “Basında yer alan iddiaların aksine, ana hissedarımız beIN Media Group’un İstanbul Başakşehir Futbol Kulübünü satın alma planı bulunmamaktadır. Konuyla ilgili beIN Media Group ve Digiturk’ün resmi iletişim kanalları haricinde yapılacak hiçbir açıklamaya itibar edilmemesini önemle rica eder, kamuoyunun bilgisine sunarız.” ifadelerine yer verildi.


Başakşehir satışı söz konusu değil ile Benzer Yazılar:

27 Ekim 2017 Saat : 2:27
  SPOR

Başakşehir satışı söz konusu değil Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir