Başakşehir Şelale Caddesi Prestij Cadde oluyor

Son Güncelleme: 15 Eylül 2017 - 8:21 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi’nde yer alan Şelale Caddesi yolu prestij cadde haline getiriliyor. Başakşehir Şelale Caddesi Prestij Cadde oluyor

Yaklaşık 2 kilometre uzunluk alanını kapsayan projede; geniş kaldırımlar, yürüme yolları, yükseltilmiş engelli ve yaya geçitleri, aydınlatma, yeşil alan çalışması yapılıyor. Proje tamamlandığında düzensiz parklanma sorunu da ortadan kaldırılacak. Başakşehir Belediyesi ilçenin yeşil dokusuna, estetiğine uygun yol ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor. İlçe genelinde şimdiye kadar 6 yol prestij cadde haline getirildi. Yapımı devam eden Şelale caddesi ilçe genelinde yapılan 7. prestij yol çalışması olacak.

İlçenin en işlek caddelerinden olan Şelale Caddesi yolunda devam eden çalışma 1 ay içerisinde tamamlanarak hizmete açılacak. 39 bin 532 metrekarelik alanı kapsayan çalışmada 320 araçlık cep otoparkı yer alıyor. 4 bin metrekare yeşil alana sahip olacak olan prestij yolda 4 bin 500 metrekare geniş kaldırım alanı ayrıldı. Sokağın görselliğini ön plana çıkaran aydınlatma direklerinin yer aldığı caddenin alt yapı çalışmalarında vatandaşların ve araçların mağdur olmaması için yer altı kanalları döşendi. Böylelikle ihtiyaç halinde elektrik, fiberoptik çalışmaları kazı yapılmadan çözülebilecek.


Başakşehir Şelale Caddesi Prestij Cadde oluyor ile Benzer Yazılar:

15 Eylül 2017 Saat : 8:21

Başakşehir Şelale Caddesi Prestij Cadde oluyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir