Başakşehir Söyleşileri: Engin Noyan

Son Güncelleme: 1 Şubat 2013 - 1:54 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesinin hafta içinde sabırsızlıkla beklenen söyleşilerinin konuğu, İslam’a yöneldiği hayatında fikir ve eserleriyle gönüllere seslenen Engin Noyan oldu. “Allah için Yaşamak” konulu söyleşiye birçok dinleyici katıldı.

Başakşehir Söyleşileri: Engin Noyan

İnancın mana ve sevgi iklimiyle dinleyici koltuklarını dolduran Başakşehirli dinleyiciler  Noyan’ın Özellikle Tevhid suresinden verdiği örneklere ilgi göstererek notlar tuttu. Her yaştan izleyicinin olduğu salonda katılımcılar Noyan’ın söylediklerine alaka gösterdiler.

Her canlı Allah’a Kul olmak için bu dünyaya gelir diyen Munip Engin Noyan: ” Şüphesiz Allah (c.c) Kur’an’da çok sert ifadeler kullanabilirdi. Fakat kullarına her koşulda cenneti layık gördüğü için, en kolay yolları Peygamberimiz vasıtasıyla göstermiştir. İşte peygamberimiz Hz. Muhammed gibi yaşamak suretiyle cenneti bulabiliriz.”  diyerek konuklarıyla hasbıhal etti.

Noyan’ın İmzalı Kitapları ilgi gördü

Söyleşiden hemen sonra okuyucularıyla sohbetini sürdüren Münip Engin Noyan,  Aşk Düşünce Yollara, Oma gibi kitapları ve CD’lerini imzaladı.Kendisini Başakşehir’de gönülden takip eden izleyicileriyle bir daha buluşmak için söz verdi.


Başakşehir Söyleşileri: Engin Noyan ile Benzer Yazılar:

1 Şubat 2013 Saat : 1:54

Başakşehir Söyleşileri: Engin Noyan Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir