Başakşehir Spor Parkları Spor Turnuvası başladı

Son Güncelleme: 7 Eylül 2015 - 8:53 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Başakşehir Spor Parkları Spor Turnuvası başladı
0 Paylaşımlar

Başakşehir Spor Parkları arasında düzenlenen ‘Spor Parkları Spor Turnuvası’ başladı. Basketbol ve Futbol branşlarında düzenlenen turnuvada toplam 1242 öğrenci mücadele edecek.

Başakşehir Spor Parkları Spor Turnuvası başladıSpor Turnuvasına; Başakşehir Spor Merkezi, İstanbul Kayaşehir Spor Parkı ve Başakşehir Spor Parklarında eğitim alan 7-17 yaş arasındaki öğrenciler katılıyor. Cumartesi ve Pazar günleri Başakşehir Spor Parkı’nda oynana maçlar 15 Ağustos’ta başladı. Turnuvada futbolda 65 takım, 4×4 minyatür kalede ise 270 öğrenci mücadele ediyor. 46 takımın yarıştığı Basketbol’da ise 322 öğrenci kupa için ter döküyor.

Eleme usulü oynana maçlarda galip gelen takım bir üst tura çıkıyor. Turnuva Ekim’in ilk haftası yapılacak muhteşem bir kapanış ve kupa töreni ile son bulacak.

Aileler turnuvada yarışıyor, kaynaşıyor

Spor Parkları Spor Turnuvası tüm hızı ile devam ederken ailelerin birbirlerini daha iyi tanımaları ve kaynaşmaları için turnuvaya velilerinde katıldığı yarışmalarda ilave edildi. Turnuvada ailelerin çocukları ile birlikte katılabaileceği ‘En baba turnuva, aileler yarışıyor, goller annemden’ etkinlikleri de yer alacak. Final haftasında düzenlenenecek etkinlikte anne babalar çocukları ile birlikte yarışacak, eğlenecek.

‘En baba turnuva, aileler yarışıyor, goller annemden’ etkinliklerine katılmak isteyen veliler Eylül ayı sonuna kadar Spor parklarına şahsen başvurarak kayıt yaptırabilecekler.


Başakşehir Spor Parkları Spor Turnuvası başladı ile Benzer Yazılar:

7 Eylül 2015 Saat : 8:53
  SPOR

Başakşehir Spor Parkları Spor Turnuvası başladı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir