Başakşehir Spor Parklarından örnek proje

Son Güncelleme: 6 Kasım 2017 - 7:38 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Başakşehir Spor Parklarından örnek proje
0 Paylaşımlar

Çocuklar ve gençleri spora yönlendirip aileleriyle birebir temas ederek kötü alışkanlıklardan uzak tutma amacıyla başlatılan “Biz Büyük Bir Aileyiz” projesi, ailelerden tam not aldı.

Başakşehir Spor Parklarından örnek proje

“Biz Büyük Bir Aileyiz” Projesi kapsamında Başakşehir Spor Parklarına kayıtlı çocuk ve gençlerin ailelerine ziyaretler gerçekleştiriliyor. Hem çocukların kimler tarafından, nasıl bir eğitim aldığını daha iyi anlatmak hem de ailelerin belediyeden isteklerini öğrenmek adına gerçekleşen projede her hafta bir aile ziyaret ediliyor.

Ziyaretlerde aileler ile sohbet eden spor eğitmenleri, tesisler ve çalışmalarla ilgili beğeni ve talepleri öğreniyor, spor alanında belediyenin amaçlarını anlatıyor. Proje başladığından itibaren yaklaşık 50 ailenin kapısı çalındı. Ziyaretlerde bulunan spor parkı eğitmenleri, projeyle birlikte ailelerin spor tesislerine ve eğitmenlere güveninin daha çok arttığını ve aileden bir parça olduklarını dile getirdiler.

“Güzel bir nesil yetişiyor”

Altınşehir Spor Parkı’na devam eden Çınar Uğur’un evine gerçekleşen ziyarette Çınar, spor parklarından çok memnun olduğunu dile getirdi.

Belediyenin spor parkları ve diğer hizmetlerinden memnun olduğunu ifade eden Baba Hakan Uğur Çınar da, “Bölgeye yapılan kalekol bizim için çok faydalı oldu. Hırsızlık istenmeyen olayların çoğu azaldı. Spor Parklarımızda çocuklarımız gençlerimiz ücretsiz spor yapma imkanı buluyor. Bizim zamanımızda maç yapabilmek için bile para veriyorduk. Spor insanları kaynaştırmak için bir aracı, sağlık için bir gerekliliktir. Spor Parklarındaki hocalarımızdan ortamdan da çok memnunuz. Herkes çok samimi ve sıcakkanlı, içimiz rahat bir şekilde çocuğumuzu emanet ediyoruz. Bizler vatanına milletine büyüklerine saygılı çocuklar yetiştirmeye çalışıyoruz. Böyle sosyal alanlarda da bizim verdiğimizin üzerine hocalarımız da ekleyerek güzel bir nesil yetişiyor” dedi.

Başakşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğünce koordine edilen Biz Büyük Bir Aileyiz Projesi kapsamında ev ziyaretleri devam edecek.


Başakşehir Spor Parklarından örnek proje ile Benzer Yazılar:

6 Kasım 2017 Saat : 7:38
  SPOR

Başakşehir Spor Parklarından örnek proje Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir