Başakşehir SYDV’na Personel Alınacak

Son Güncelleme: 13 Kasım 2015 - 11:32 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

SYDV İstanbul Başakşehir sosyal yardım ve incele görevlisi alımında bulunacak. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İstanbul Başakşehir SYDV personel istihdam edeceğini duyurdu.Başakşehir SYDV'na Personel Alınacak
Yapılan açıklamada 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli personel statüsünde sosyal yardım ve inceleme görevlisi ünvanı ile bir kişi personel alımı yapılacağı belirtildi. Online başvurular 20 Kasım 2015 tarihinde, evrak teslimleri ise 23 Kasım 2015 tarihinde sona erecektir. SYDV İstanbul Başakşehir personel alımı için şartlar şöyle; 4 yıllık Yüksek Öğrenim Kurumlarının Örgün ve Açıköğretim Fakültelerinin (İİBF. Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler.) bölümlerinden mezun olmak.

Aday 18 yaşından küçük, 35 yaşından büyük olmamalı. Erkek Adayların askerlik hizmetlerini yapmış olmaları gerekir. B Sınıfı Sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Diğer şartlar ise şöyle sıralandı: Adayın Muhasebe bilgi ve tecrübesi olması gerekir. Bilgisayar programlarını iyi biliyor olmalı.

Sosyal iletişim becerilerine sahip olması gerekir. Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde en az 1 yıl ikamet ediyor olma şartı aranacaktır. ÖSYM tarafından yapılan 2014-2015 yılı geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 70 ve üzeri puan alınmış olması şartları ile alım yapılacağı duyuruldu. Başvuru yapmak için tıklayınız.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Giris.aspx


Başakşehir SYDV’na Personel Alınacak ile Benzer Yazılar:

13 Kasım 2015 Saat : 11:32

Başakşehir SYDV’na Personel Alınacak Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir