Başakşehir ve Kayaşehir Okullarında Kar Temizliği

Son Güncelleme: 13 Ocak 2017 - 8:54 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi, Başakşehir ve Kayaşehir İlçe genelinde okulların giriş ve bahçelerini yoğun kardan temizledi.

 

Okullarda Kar Temizliği BaşakşehirGünlerdir devam eden ve tüm İstanbul’u etkisi altına alan olumsuz hava şartları Başakşehir İlçesin’de de etkisini yoğun bir şekilde gösterdi. Başakşehir Belediyesi müdürlüklerinin yapmış olduğu yoğun ve titiz çalışmaların ardından Başakşehir’de kar keyfe dönüştü.

Başakşehir ve Kayaşehir Okullarında Kar TemizliğiBaşakşehir Belediye’sinin günler öncesinden başlattığı kış hazırlıkları için Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü başta olmak üzere tüm müdürlükler seferber oldu. Belediye ekipleri ilçe genelinde yolların açık kalması, vatandaşların ve sürücülerin mağdur olmamaları için karla mücadele çalışmalarını aralıksız sürdürdü.

Başakşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’de okulların tatil ilan edilmesiyle birlikte ilçe genelindeki tüm okullarda kar küreme çalışmaları başlattı. Okul girişlerinden birikmiş karlar alınırken, okul bahçeleri de kardan temizlendi.Park ve Bahçeler Müdürlüğü’de büyük araçların giremediği noktalarda yaya personeli olarak çalışmalara destek verdi.

Okullar açıldığında çocukların mağdur olmaması adına başlatılan çalışmada bir kar küreme ve tuzlama aparatlı araçla ve jcb ile tüm okullar eğitim ve öğretime hazır hale getirildi.


Başakşehir ve Kayaşehir Okullarında Kar Temizliği ile Benzer Yazılar:

13 Ocak 2017 Saat : 8:54

Başakşehir ve Kayaşehir Okullarında Kar Temizliği Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir