Başakşehir Zabıtası Şampiyon oldu

Son Güncelleme: 6 Kasım 2016 - 1:08 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi Zabıta Takımı 39 ilçe belediyesi arasında düzenlenen futbol turnuvasında 2. kez şampiyon oldu.

Başakşehir Zabıtası Şampiyon oldu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ve İstanbul genelindeki 39 İlçe Belediye Zabıta Müdürlüğü personelinin katıldığı turnuvada finale kalan Başakşehir Belediyesi Zabıta Takımı Pendik Zabıta Takımını yenerek kupanın sahibi oldu.

03 Ekim’de başlayan İstanbul Zabıtasının moral ve motivasyonunu artırmak, aralarındaki yardımlaşma ve dayanışmayı güçlendirmek amacı ile yapılan turnuvaya 24 takım katıldı. Çapraz eşleşmeyle belirlenen çeyrek final ve yarı final müsabakalarında turu geçen takımlar final heyecanı yaşadı. Final Başakşehir Belediyesi Zabıta Takımı ve Pendik Zabıta Takımı arasında oynandı.

Final maçında geçen senenin de şampiyonu olan Başakşehir Belediyesi rakibini 6-1 yenerek şampiyon oldu. Final maçının ardından düzenlenen kupa törenine Başakşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Hacı Dursun Ağaç, Müdür Yardımcısı Adem Seçkin, Ruhsat ve Denetim Müdürü Mahmut Yavuz, Avcılar Belediyesi Zabıta Müdürü Gaffar Aslan ve belediye personelleri katıldı.

Kupa İBB Zabıta Daire Başkanı Tayfun Karali tarafından takdim edilirken futbolculara madalyalarını Başakşehir Zabıta Müdürü Faruk Öztürk tarafından verildi.


Başakşehir Zabıtası Şampiyon oldu ile Benzer Yazılar:

6 Kasım 2016 Saat : 1:08

Başakşehir Zabıtası Şampiyon oldu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir