Başakşehir’de artık plaka da çalınıyor

Son Güncelleme: 2 Kasım 2017 - 2:11 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstanbul’un Başakşehir ilçesi hırsızların meskeni haline geldi. Semtte hemen hemen her gün hırsızlık vakaları yaşanıyor. İstanbul’un Başakşehir ilçesi hırsızların meskeni haline geldi.

Başakşehir’de artık plaka da çalınıyor

Hemen hemen her gün hırsızlık vakalarının yaşandığı semtte, geçtiğimiz akşam bir aracın plakasını çalındı. Duyanları hayrete düşüren olay öncesinde de otomobillerden belli aksesuarların çalındığı belirtildi. Lüks araçların aksesuarlarına göz diken hırsızların, Başakşehir’de arabaların iç konsolunu bile çaldığı ifade ediliyor. İlçenin büyük bir bölümü site ve konutlardan oluştuğu için özel güvenlikler sayesinde koruma sağlanıyor. Fakat özel güvenlik birimleri yetersiz kalıyor olmalı ki, hırsızlık olayları git gide artıyor. Başakşehirliler özel güvenlikler için her ay site yönetimlerine fahiş miktarda aidatlar verdiğini belirtirken, ilçe sakinleri yaşanan bu hırsızlık olaylarının en kısa sürede bir son bulması için bıkmadan yetkililere çağrıda bulunuyor.

BİR ÇÖZÜM BULUNMALI

Arabasının konsolu çalınan A.K., “Muhtemelen sipariş üzerine çalıyorlar. Aracın konsolu da pahalı bir şey çünkü. Hiçbir zorlama, kırma olmadan arabayı açıp çalıyorlar. Polise defalarca ifade verdik, artık bir şey yapılmasını istiyoruz” diyerek ilçe emniyetine seslendi. Geçtiğimiz akşam arabasının plakası çalınan, F.E. ise, “Başakşehir’e site hayatı, güvenlik diyorlar buna rağmen hırsızlık olayları yaşanıyor. Yüklü miktarda aidat ödüyoruz fakat otoparktan arabamız soyuluyor, geçen hafta komşumuzun evine hırsız girdi. Her gün bir hırsızlık olayı var, artık bir çözüm bulunmalı” dedi. Milli Gazete


Başakşehir’de artık plaka da çalınıyor ile Benzer Yazılar:

2 Kasım 2017 Saat : 2:11

Başakşehir’de artık plaka da çalınıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir