Başakşehir’de kombine satışları patladı!

Son Güncelleme: 2 Ağustos 2017 - 8:09 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Başakşehir’de kombine satışları patladı!
0 Paylaşımlar

Türk Futbolu’nu Şampiyonlar Ligi ön elemesinde temsil eden Medipol Başakşehir, başarı basamaklarını bir bir tırmanırken, futbolseverler de desteğini artırdı.

Başakşehir'de kombine satışları patladı!

Club Brugge deplasmanından avantajlı skor ile dönen İstanbul ekibinde son 2 gün içinde kombine bilet satışları hız kazandı. Satışlar açılır açılmaz, bu sezon 1 ay içinde geçen sezona oranla kombine satışı yaklaşık 4.5 kat arttı.

Geçen sezon başında 1200 olan rakam bugün mesai bitiminde şimdiden 5 bin oldu.

Süper Lig’i ikinci sırada tamamlayan ve yaptığı transferlerle bu sezon hedefi şampiyonluk olarak koyan M. Başakşehir, Avrupa’da da ilk hedef olarak turu geçip Avrupa kupalarında kalmayı planlarken, futbolseverler de takıma destek olmak için seferber oldu. Başakşehir yönetimi taraftarların ilgisi karşısında Doğu tribününü de kombine satışına açmayı planlıyor.

Batı tribününde 5 bin kişilik kombine bilet satılırken, toplamda 7-8 bine ulaşmak hedefleniyor. 17 bin 500 kişi kapasiteli stadın sadece kombineler sayesinde her maç yarısı dolu olacak. Maçtan maça satılacak biletlerle Başakşehir sezon boyunca yüksek bir taraftar topluluğu yakalayacak gibi görünüyor.


Başakşehir’de kombine satışları patladı! ile Benzer Yazılar:

2 Ağustos 2017 Saat : 8:09
  SPOR

Başakşehir’de kombine satışları patladı! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir