Başakşehir’de Korkutan Yangın

Son Güncelleme: 3 Eylül 2017 - 2:21 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstanbul Başakşehir‘de, 4 katlı bir iş merkezinin bodrum katında bulunan hediyelik eşya deposunda çıkan yangın korku ve paniğe yol açtı. Yangın itfaiye ekiplerinin yaklaşık 1 buçuk saatlik çalışmasıyla kontrol altına alındı.Başakşehir'de Korkutan Yangın

Saat 17.30 sıralarında Başakşehir Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan bir iş merkezinin bodrum katındaki hediyelik eşya deposu olarak kullanılan iş yerinde yangın çıktı. İş yerinden duman çıktığını gören vatandaşlar durumu itfaiye ve polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Başakşehir, Bağcılar, İkitelli, Kocasinan ve Şişli’den yardıma gelen itfaiye ekiplerinin çalışmaları ile yangın yaklaşık 1 buçuk saatte kontrol altına alındı.

Yangını gören bir vatandaş, “Dumanları görünce İtfaiye ekiplerine haber verdik. Daha sonra yangın tüpleriyle müdahale ettik. İçerisini bilmediğimiz için giremedik. Yangının neden dolayı çıktığını bilmiyoruz” dedi.

Çıkış nedeninin henüz belirlenemediği yangında, can kaybı yaşanmazken, yangın sonrası iş yerinde maddi hasar meydana geldi. Bodrum katta çıkan yangın sonrası oluşan yoğun dumanların ise iş merkezinin kapı ve camlarından çıktığı görüldü. Polis, yangınla ilgili inceleme başlattı.


Başakşehir’de Korkutan Yangın ile Benzer Yazılar:

3 Eylül 2017 Saat : 2:21

Başakşehir’de Korkutan Yangın Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir