Başakşehir’de Park ve Bahçeler Müdürlüğü Çalışıyor

Son Güncelleme: 17 Kasım 2014 - 1:46 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi ilçe genelindeki kent donatılarda kapsamlı bakım, onarım ve yenileme çalışması başlattı.

Başakşehir’de Park ve Bahçeler Müdürlüğü Çalışıyor

Başakşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen bakım onarım çalışmaları ilçedeki park alanları, kamu kurumları, okul ve ibadethaneleri kapsıyor. Gerçekleştirilen çalışmada öncelikle, Müdürlük teknik ekibi tarafından saha da tespit çalışmaları yapılıyor. Belediye tarafından vatandaşın kullanımına sunulmuş, zamanla işlevini yitirmiş kent donatılarının bakım onarım ve yenilemeleri gerçekleştiriliyor.kayasehiristanbul.net

Site banklarının bakım onarımları yapılıyor

Bakım onarım ve yenileme çalışmaları sitelerde de devam ediyor. Belediye site yönetimleri ile koordineli yürüttüğü çalışmalarda işlevini yitiren bankların tamirleri de yapılıyor. Başakşehir 1. ve 4. Etap’ta başlatılan çalışmada eski beton banklarda zaman içerisinde oluşan hasarların tamiri ve bakımı için; zımparalama, boyama, ahşap alanların yenilenmesi gibi işlemler gerçekleştiriliyor. İlçe genelindeki tüm site içlerini kapsayan çalışma belirli periyotlarla devam edecek.

Çalışmalar ilçe genelinde devam ediyor

İlçe’nin görsel olarak daha modern hale getirilmesi, vatandaşların kent donatılarından daha konforlu faydalanabilmesi için yürütülen çalışma ilçe genelinde mevsim şartları göz önünde bulundurularak program dahilinde devam edecek.


Başakşehir’de Park ve Bahçeler Müdürlüğü Çalışıyor ile Benzer Yazılar:

17 Kasım 2014 Saat : 1:46

Başakşehir’de Park ve Bahçeler Müdürlüğü Çalışıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir